İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güvenilir,Referanslı Post İşlemleri !

EmredogaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emre DOĞAN ~ PostinG Republic [ Post Devletiniz ayağınıza geldi ]

Merhaba Arkadaşlar,başlıkta da belirttiğim gibi benim için para önemsiz önemli olan sizin memnuniyetiniz.Ama her işin karşılığı olduğu için bu işinde vardır.

Paketlerimiz ve Fiyat Listemiz

ideal paket:
Sistem: vBulletin

100 post[acele]: 3 tl
250 post: 10 tl
500 post:18 tl
750 post: 25 tl
bin post: 30 tl

kalite paket:
Sistem: WordPress

25 post[acele]: 5 tl
50 post:8 tl
100 post: 15 tl
250 post: 20 tl

wordpress sistemlerde post atma miktarımız 250 nin yukarısında değildir.

SMF RC2 Editör olursa fiyatlandırma vbulletin ile aynı olur.Eklenti kurulu değilse 2-5 tl arası fiyatlarda oynama olabilir.

Referanslar: İyinet te ilk defa iş alacağım fakat diğer webmaster forumlarında olsun vs yerlerde 25 üzeri referansım mevcuttur.2 yıldır bu işi yapıyorum ve post attığım çoğu site hitleri yükseldi ama bununla ilişkim varmıdır bilmiyorum :) birazda site yöneticisinin işi bilmesi lazım.post attığım çoğu sitede kapandı.Detaylı referans ve şuan post attığım siteleri görmek için ÖZEL MESAJ ile MSN adresi isteyip benimle iletişim kurabilirsiniz...

Ödeme Seçenekleri : İŞ Bankası | Vodafone TL bakiye

Site tanıtım hizmetimiz de mevcuttur onun içinde ÖZEL MESAJ ile MSN adresi isteyip benimle iletişim kurabilirsiniz...

Emre DOĞAN ~ PostinG Republic [ Post Devletiniz ayağınıza geldi ]

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
fiyatları değiştirirseniz ilgilenenler olur herhalde 250 wp post için kimse 20 tl vermez özgün içerik yazdırırlar 100 tane ondan daha mantıklı olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi