İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güvenli Ekspres Teslimat hakkında

C

Checking

Misafir
şuan itibariyle Güvenli Ekspres Teslimat $ olaraktan çekimi istedim. bir 5 gün içinde gelirmi acaba? Hiç deneyen oldumu daha önce? 20-25'ini bekleme gibi bir durum varmı?

P

phoenix

Misafir
Güvenli expressin özelliği ödeme zamanı geldiğinde çekin DHL Kuryesi ile özel olarak size 7 gün içinde ulaştırılmasıdır. Ocak ayındaki kazancınız $100 üzeri ise, Şubat 25 ile Mart 02 arasında çekiniz -$24 ile elinize ulaşır.

C

Checking

Misafir
hmm teşekkürler bilgilendirme için. kazanç 2 aylık zaten ve 100$'ın üstünde.
ben şu andan itibaren bi hafta içinde alırım sanıyordum. tüh.

P

phoenix

Misafir
Checking' Alıntı:
hmm teşekkürler bilgilendirme için. kazanç 2 aylık zaten ve 100$'ın üstünde.
ben şu andan itibaren bi hafta içinde alırım sanıyordum. tüh.
Rica ederim, takdir edersinizki binlerce yayıncı Google ile çalışıyor her istediklerine teker teker istedikleri zaman ödeme yapmaları şu zaman için karışık ve yorucu olur. En güzeli EFT sistemini beklemek tabiiki.

C

Checking

Misafir
Neyse buda bir ders oldu bana. Havadan 24$ zarar.
tekrar teşekkürler artık EFT rulez. :p

DJY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az miktarlar için güvenli express tercih etmeyin bence. zaten ne kadar alıyorsunuzki 24 $ ınıda vereceksiniz. bide banka kesecek size kalan çok küçük bir miktar olacak. postayı bekleyin derim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5