İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güvenli İnternette Siteniz Hangi Profilde ?

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bildiğimiz gibi güvenli internet uygulaması yürürlüğe girdi.Artık bugün itibari ile sitenizin hangi profilde yer aldığını sorgulama ekranından öğrenebileceksiniz. Amaç ise şuymuş…

İnternet kullanıcıları güvenli internet hizmetini almadan önce de merak ettikleri herhangi bir sitenin hangi profilde yer alıp almadığını sorgulayabilmeleri. Bunun için ”guvenlinet.org” adresine girerek, burada yer alan sorgu ekranına merak ettikleri sitenini adresini yazmaları ve sorgulamak istedikleri profili seçmeleri yeterli olacak.

Supheli.Net’i kontrol ettiğimde sitemin aile profilinde uygun olduğunu ; ama çocuk profilinde yasak olduğunu gördüm.Sitemde çocuklara kötü örnek alacak ne varsa artık.Sorgu sonucunda çıkan bilgilerin değiştirilmesini isteyebiliyorsunuz.Siteniz incelendikten sonra değişim olabiliyor.

Buyrun sorgulma linki: Güvenli İnternet Domain Sorgula
Kaynak:http://www.supheli.net/2011/11/guvenli-internette-siteniz-hangi-profilde/

Sizin siteleriniz hangi profilde ?

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Okuldayım, sitenize giremiyorum :D

Bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, Milli Eğitim Bakanlığı isteğiyle, Türk Telekom A.Ş. tarafından engellenmiştir.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Benim siteye çocuk profilinde erişelemiyormuş. Çocukları hedefleyen bir kelimem yok ama canım sıkıldı şimdi :/

Aynı durum bende de var.Hadi benim belki alan adından diye bir tahminim var ama sizin siteye ne diye erişimi yasaklamışlar anlamadım.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bu alan adı aile profilinde görüntülenmektedir, çocuk profilinde görüntülenememektedir.
Not:Bu alan adı henüz incelenmemiş olabilir

Bu alan adı henüz incelenmemiş olabilir diyor.. suan icin düzenli bilgi vermiyorlar cocuklara hepsi yasak yani:)

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Coğu site incelenmemiş herhalde .Ama şu an çocuk profillerinde sitelerimize girilmiyor.

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benim site Bu alan adı aile ve çocuk profilinde görüntülenmektedir... diyor. :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Güvenlik kodunu yanlış girdiniz. diyor ikide bir.

edit: tamamdır. çocukda görünmüyormuş.

GsliKahraman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çocuk hesabından ikisi aktif ikisi değil..
Domaine ve uzantıya görede değişiyor..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
benim blög çocuklar için sakıncalıymış

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Daha çoğu site incelenmemiş harhalde.Çünkü çoğu site çocuk profilinde kapalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5