İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güzel Sözler - Beğendiğiniz kişisel iletiler

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Evet arkadaşlar en beğendiğiniz aşk-felsefe-sevgi-değer vb. gibi sözleri paylaşalım bu başlık altında... Bakalım kimde neler var görelim .p

Evet ben başlıyorum müsadeniz ile;

Ne zaman bir melek gelip yanıma otursa, 'sen' zannedip sarılmaktan çok korkarım ona.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Benim en sevdiğim sözler;

Etme eşekle muhabbet küstürürsün , silme xxxxx cam kırığıyla kestirirsin.
Başa gelenden kaçılmaz, xxxe giren şemsiye açılmaz.

Buda sevdiğim atasözü ;

xxxün kısmeti açılırsa xxxxx bağdattan gelirmiş.

Daha çok varda başlığın tadını kaçırmayalım :)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Evet Line sen geceleri hep buradasın benim gibi. İyi döktürürüz müsaden ile :D Güzeller idi onlarda tabi.

Devam edelim;

Gözlerine suikast düzenlemek için, topraklarını en keskin nişancılarım ile kuşattım...

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Aşk sözlerinis sevmiyorum aslında aşkın kendisini sevmiyorum. :)

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Neden ki? O olmazsa olmaz mı yoksa olmasa da olur mu. Saadete gel :p

Pc başında ömür çürüttüğümden pekte umrumda olmuyor.(Facedeki aşk mesajlarını görünce açıyorum hareketli bi şarkı o kadar )

Bundan sonrasına ise Allah nasip ederse polis olup ardından özel hareketa geçip kendimi dağa taşa vurcam :D

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Dıııt! Şu anda ben evde varım ama hiçbir şeye çözüm değil bu.. Demek ki mevzu evde olmam değil...... Var olmam.! Beni ya cepten ara ya yürekten...

~Küçük İskender~

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Pc başında ömür çürüttüğümden pekte umrumda olmuyor.(Facedeki aşk mesajlarını görünce açıyorum hareketli bi şarkı o kadar )

Bundan sonrasına ise Allah nasip ederse polis olup ardından özel hareketa geçip kendimi dağa taşa vurcam :D

Web masterlar hep böyledir ömrü pc'de geçer :D Aşka hiç vakit yoktur ki zaten olmamıştır. E ben de diyorum ki sana hasretimizi böyle iletilerden çıkaralım :p

Vurgu her zaman olmuyor işte...

Devam edelim ;

Benim o balıkçı teknesi, kurumuş ve küflenmiş tahtalarıyla, kokuşmuş bedeni ile bakım bekleyen...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
‘Güvenme güzelliğine bir sivilce yeter / Güvenme servetine bir kıvılcım yeter / Güvenme serverina bir **** yeter’

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Hoşumuza giden bir bedenin içine hayalimizdeki insanı yerleştirir, adınada aşk deriz biz bu saçmalığa. Gel zaman git zaman o bedene alıştıkça, içindeki gerçek ruhu görmeye başlarız.. O zaman o aşk dediğimiz şeyin masal, aşık olduğumuz kişinin sanal olduğunu anlarız böylece. Ve kutsal duygu yerini kin ve öfkeye bırakır. Çünkü hiçbir zaman hayalimizdeki insan değildir karşımızdaki. Hiçbir zamanda olmamıştır. Öyle olmadığı için, ondan nefret ederiz ve acı çekeriz. Aşkın olayı budur işte. ACI VE YALAN...

-Musa Uzunlar'dan...

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Hoşumuza giden bir bedenin içine hayalimizdeki insanı yerleştirir, adınada aşk deriz biz bu saçmalığa. Gel zaman git zaman o bedene alıştıkça, içindeki gerçek ruhu görmeye başlarız.. O zaman o aşk dediğimiz şeyin masal, aşık olduğumuz kişinin sanal olduğunu anlarız böylece. Ve kutsal duygu yerini kin ve öfkeye bırakır. Çünkü hiçbir zaman hayalimizdeki insan değildir karşımızdaki. Hiçbir zamanda olmamıştır. Öyle olmadığı için, ondan nefret ederiz ve acı çekeriz. Aşkın olayı budur işte. ACI VE YALAN...

-Musa Uzunlar'dan...

Bunu beğendim , +rep :D

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
...ve, yoksun ya hani, yalnız bir mezardan hiçbir farkım yok. Bari ara sıra ziyaretime gel de, diyeyim ki; ''Yalnız değilmişim...''

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Aklımda yokda Msn'de birinde yazan yazıyı yazıyım bende :D

Hani küçükken top oynarken en iyi oynuyan çocuk söyler ya " Siz hepinizsiniz ben tek. " İşte aynen öyle.

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
" Büyük adam, davası büyük olan adamdır. "

" Kalabalıkta artistlik yapanın, tenhada özrü kabul edilmez. "

" Değer vermek sadece matematikte işe yarar "

heheheh :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5