İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güzel Sözler, Şiirler, Hikayeler, Şarkı Sözleri tarzında php script... buyrun..

sanalzade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, bi dönem mysql veritabanına yazı nasıl eklenir,silinir,düzenlenir,onaylanır tarzında öğrenme amaçlı hedef olarakta bir söz scripti yapmıştım... bilgisayarda boş boş durucağına belki birilerinin işine yarar dedim...

Kullanım alanı olarak ister güzel söz ekleyin, ister hikaye, ister şiir vs vs vs...

Script ‘de admin paneli mevcut, bu panel aracılığı ile eklenen yazıları silme,düzenleme,onaylama işlemi yapabilirsiniz..

Sisteme herhangi bir kullanıcı söz ekle sayfasından söz eklediğinde admin panelinden onaylanmadan yayınlanmaz..

Yazımın giriş kısmındada belirttiğim gibi... admin panelli ekleme silme düzenleme vs vs konularında bişeyler ortaya çıkardım.. Herhangi bir problemi yok çalışır vaziyette...

Profesyonel değil ama geliştirilebilir, yahut... öğrenme amaçlı işinize yarıyabilir...

Kesinlikle alıntı vs değil, bahsettiğim gibi bizzat kendım yaptım...

Umarım beğenirsiniz...

DEMO : Demo site çalışmaları sebebi ile kaldırılmıştır. En kısa zamanda tekrar eklenecektir. Script' te herhangi bir sorun yoktur indirip kullanabilirsiniz.

İNDİRME ADRESİ KURULUM VE DETAYLAR : TIKLAYIN...

soz_sitesi.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5