İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber Domaini İle Sektör Domaini Takası Hakkında

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elinizde Fazla Bulunan Haber Domainleri (Haber Tipine Göre Kategorisel magazinhaber,siyasethaber) gibi domainler bakıyorum.

Fakat Eğer Bana Bir Teklif Yapacaksanız, sadece bu tür domainler takas veya direk elden çıkarma düşüncesine bağlı olarak veriniz.
Adsenseden banı olup olmaması gibi bir şart yok sadece
com / net uzantılı olması, - bulunmaması, kayık olmaması gibi şartlar.
isterseniz pm ile isterseniz buraya yazabilirsiniz.

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haberhit.com > "en hit haberler burada", sloganı bile hazır türkçe karakter içermeyen 8 harfli orjinal bir haber domaini, daha iyisini bulamassanız veya hoşunuza giderse, isimteklif[et]gmail.com adresini msn listenize ekleyebilirsiniz. p.m. atıp/alamıyorum sizden sanırım yeni üyesiniz.

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HABERARASI.COM
MAXHABER.COM

Satılıktır ilgilenirseniz pm atiniz.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haberhit.com > "en hit haberler burada", sloganı bile hazır türkçe karakter içermeyen 8 harfli orjinal bir haber domaini, daha iyisini bulamassanız veya hoşunuza giderse, isimteklif[et]gmail.com adresini msn listenize ekleyebilirsiniz. p.m. atıp/alamıyorum sizden sanırım yeni üyesiniz.

şu an yeni üye değilim yalnız domainleri de kullanışlı bulmadım kendi sitem açısından.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5