İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

haber girecek arkadaşlar

kometro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,
bana haber sitesine post yapacak arkadaşlar lazım. PAranın ilk yarısını peşin ikinci yarsını ay ortasında vereceğim ve sürekli olacak.(Daha önceki arkadaşa ulaşamıyorum. Parasını da almadı. Umarım kötü birşey olmamıştır.)

kometro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadalaşlar merhaba önbcelikle hepinizden geç cevap verdiğim için özür dilerim. İnternete bağlanamadım, hafatsonu biraz problemli geçti. Onun dışında yarın akşama kadar pm atan tüm arkadaşlarla görüşeceğim. Yarın akşam arkadaş ta yazar zaten buraya. Tekrar özür dilerim. İyi Çalışmalar

lily

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba, msn adresim PM atarak isteyin daha önce bu konularda oldukça deneyimim var. msn'den görüşebiliriz.

tarielanesse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn adresim :[email protected]
daha önce çeşitli haber siteleri için haberler hazırladım (gerek orjinalden çeviri gerekse çeşitli kaynaklardan faydalanıp düzenleyerek) ayrıca bloglar için yazılar yazdım..neredeyse 24 saat online olduğum için çalışma saatleri bana uygun..Görüşmek üzere..Kolay gelsin..

kometro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir arkadaş ile anlaştık, diğer pm atan arkadaşlara teşekür ederim. Eğer tekrar ihtiyaç olursa onlarla tekrar iletişime geçeceğiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi