İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber Portalım onaylanmadı. Neden?

kayazaki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet tracker için üye olup 10 gün kadar onay bekledim.Ancak tamamen özgün yerel haber bulunan 10 köşe yazarı 4 editörü bulunan haber sitem onaylanmadı.Oysa listede gay siteleri abuk subuk sitelerde olduğunu gördüm.Yazık.

T

trgy

Misafir
48 saat içinde onaylanacak diye bir şey yazılmıştı. Dün söylenmişti sanırım.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Lütfen konu açarken kullandığınız üsluba dikkat ediniz. Sayaç kodu olan görselliğinde çirkinlik olmayan,içeriğine özen gösterilmiş tüm siteler onaylandı. Lütfen site adresinizi buraya yazınız.

kayazaki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu başlığında kötü bişey yoktu.Gayet düzgün bir üslupla "Gay siteleri bile onaylanırken haber portalı onaylanmadı" yazmıştım.Yanlışmı yazmışım.Listenizde onaylanmış gay sitesi mevcut.Tasarımı iyi değildi onaylamadım deseniz ücretli script kullandık ve birçok ulusal haber sitesi kullanıyor.Sayaç banneri yoktu deseniz uzun süredir vardı onaylanmayınca kaldırdım.
Daha önceden onaylanmıştı,saaçta oynayan bayan olduğu için kaldırmak gerekti sizde siteyi sildiniz normaldir,sayacı kaldırmıştım.Sayaç banneriniz düzelince yeniden talepte bulundum ve 10 gün kadar sonra onaylanmadı ibaresi çıktı.Haklı olarakta sordum.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yukarıda ki mesajınızda site adresinizi göremiyorum. Sayaç kodu yoksa ve daha önceden eklenmişseniz sizi listemize kabul etmeyiz. Listedeki sitelerin onaylanması zaman zaman uzayabilir bunu normal karşılamalısınız. Gay,Haber vb. bir çok kategorinin sitemizde yer alacağını bilmenizde fayda var. Çünkü biz sitenin konusunu sadece illegal/legal mantalitesiyle incelemekteyiz.

Sayaç kodu olmayan yeni bazı siteleri kabul edebiliriz yalnız daha önceden toplistimize eklenmiş , onaylanan siteler belirli zaman aralığında sayaç kodu eklemezlerse bunu biz değil , sistem toplistten dışarı atmaktadır. Sonrasınra tekrar topliste ekleme talebinde bulunabilir ilgili siteler. Yalnız bu seferde sayaç kodunuz yok ise bunu kabul etmemizi beklemeyiniz.

Bekleme süreci size özel bir süreç değildir. Sayaç kodu olan ve ekleyen diğer sitelerde aynı bekleme sürecine sahipler.

Siz sitenizin adresini yazarsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz.

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"kayazaki" web sitenizin adresini bir an önce iyinet yetkililerine iletirseniz sanırım daha net cevap alabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi