İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber portalımız WP dönüştürülecektir

denalisian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WP ve WP Seo konusunda uzman bir arkadaşla proje başına ücretli işler yapılacaktır. Lütfen referansları ve ücretlendirmesiyle başvurunuz. Yaptırılacak ilk iş, mevcut bir haber portalının wp dönüşümü şeklinde olacaktır.

Domain: Masajsepeti.net

Wp uzmanında aranılan özellikler;

* Yabancı, ücretli temaları sorunsuz olarak dönüştürebilen

* Doğru, hatasız, seo dostu, hızlı index (herhangi bir seo programında %100'e yakın seo dotu siteler yapmaya aşina)

* Google Adsense konusunda uzman (Konulacak reklam alanları konusunda ileride ban yememize yol açacak her türlü etik dışı kurallara hakim)

* Sosyal medya konusuna hakim, bütün hesapları tek bir hesap üzerinden yönetebilecek (facebook, twitter, pinterest, flickr, rss v.b)

Özellikle haber portalı konusunda referansları olan arkadaşlar tercih edilecektir.

lonely2134

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bana ücret konusunda neler düşündüğünüz,proje bitiriş süresini,devamlılık iş gidişatını,seo için gerekli ayarlamaların için ne kadar süreç verileceğini pm atınız.

DE'

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk iki isteğini açar mısın, tam olarak ne istiyorsun anlamadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi