İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber Scripti (Php / Seo / Profesyonel)

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haber Scriptinin Yeni Versiyonu Büyük Oranda tamamladım.

Özelliklerden Bahsetmek İstiyorum.

Çok Geniş Özellikleri Bulunan Bir panele sahip.

Haber , Köşeyazı, Anket, Röportaj, Araştırma Konusu, Video, Resim Galerisi Eklenebiliyor,

Bundan sonra yukarda saydıklarım için "Tümü" ibaresini kullanacağım.

Bunların tüm özellikleri ile silinebiliyor/düzeltilebilebiliyor, Resimler güncellenebiliyor. Tümü onaya sahip onay verildiği takdirde yayına giriyor. Yani silip silmemeye karar veremediğinizde tümü için zarar çekmiyorsunuz.

Tümü için yorumlar ayrı ayrı gönderiliyor. yorumlar onaya tabi. Kullanıcı login oldu ise kullanıcı adı çıkıyor. Tüm durumlarda yorum eklenmesi sürecinde ip adresi de kaydediliyor.

Tümü için her hangi bir içerik arkadaşa gönder özelliği ile gönderilebiliyor ve yazdırılabilir sürüm ekrana getirilebiliyor.

Tümü İçin permalink ve içerik/title uygulaması (kısaca seo) mevcut.

Sitedeki 1px grafik bile kendime ait.Sitede flash içerik bulunmuyor.

Site Görünümü Adsense ve Diğer Reklam Adserverlarına uygun olarak tasarlandı. Sol 120 Sag 250 reklam banner kullanımına uygun. Reklam Lokasyonları mevcut. Panelden ekleme/düzeltme/silme/onay işlemleri yapılabiliyor.

Künye, Gizlilik İlkeleri,Kullanım Şartları panelden düzenleniyor.

İletişim Gönderilen içerikler ip adresi ile birlikte panele gönderiliyor. Panelden okunuyor ve e-posta yoluyla cevap verilebiliyor.

2 Video Ekleme Paneli Bulunuyor. Birincisi Youtube ve metacafe gibi sitelerden direk kod ekleme yolu ile yapılıyor. Diğer ise ffmpeg eklentisi yoluyla upload ediliyor ve caps alıyor. Fakat ffmpeg daha kurulmadığı ve bu yüzden kapışmak üzere olduğum host firması yüzünden son kısımda kaldı.

Bu gün çok daraldım. Yaklaşık 4 aydır yazıyorum. Gecemi gündüzüme seferber ettim. Bu noktaya getirdim.

Öyleki 2-3 gün içerisinde bitirmeye çalışıyorum. Bülten gönderimi sırasında hotmail sanırım domaini banladı. O yüzden test edemiyorum. Buna çok kızdım.

Son saniyede geliyor ve birisi bana çelme takmaya çalışıyor. Ama inadımı gördüklerinde korkuyorlar ve defolup gidiyor tüm problemler.

Scripti incelemek için http://www.haber37.net adresini kullanabilirsiniz.

Tasarım ile ilgili eksikler görebilirsiniz. Ama ricam şu ki kullanım ile ilgili eksikleri bana bildirmeniz. Galeri ve Video Bölümleri şu an bitmek üzere.

Script İle ilgili Bazı ayrıntılara Yer Vermek İstiyorum. İlk 10 kişiye scripti sattıktan sonra bir müddet ara verip eksikler ve değişiklikleri yapacağım. Bu kişilere karşı büyük ehemmiyet göstereceğim. Amacım Türkiye'deki en iyi referanslara sahip olmak. Hatta Bu yüzden bu 10 kişiyi tamamlamak için fiyatını gayet makul bir halde tuttum.

Tasarım ile ilgili değil ama, kod/kullanım/işlevsellik/kolaylık konusunda elimden gelenin en iyisini sunmaya çalışacağım.

Scriptin Fiyatı 400 ytl olarak belirlendi. Sizden ricam, Scriptte Upgrade Desteği oldugunu fakat tasarım desteği olmadığını, ayrıca alacak kişilerin haber sitesi / yerel site dışında amaçlarla kullanım, şişik reklam bannerları, popuplar, ya da çizmece takmaca resimcikler, başka siteden alınma gereksiz kod/grafikler ile sitemi kirletmemeniz.

Bu script ile daha sonra Cmbilişimin 3500 ytl ye yaptığı scriptler ile rekabet edecek seviyeye gelecek upgrade durumu bulunuyor. Bunu gözardı etmeyeceğnize eminim.

1 Hafta buralarda olacağım. Bu süreyi, demo incelemesi ve satış süreci olarak geçirme gibi bir hedefim var.

Php bölümünde Destek veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Not : paneli incelemek isteyen olursa pm atarsa iyi olur. Teşekkür ederim. Saygılar.

Eft / Havale Geçerlidir.

İletişim ve panel demo incelemesi İçin pm atınız.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script çok şık çalışıyor
ama ana sayfada haberin yanındaki resme tıklayınca o habere ulaşamıyor. sadece bilginiz olsun dedim.

44kerim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel script tebrikler bayada hızlı çalışıyor.
Tek demek istediğim biraz daha görsellik katabilirsen daha iyi olur.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım İlk mesajımı düzenleyemiyorum. Yeni Güncelleştirmeler yapıldı.

Paneli incelemek için editör başvurusu yapabilirsiniz.
Xml Harita (Sitemap.xml) kullanılmaya başlandı.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
27/05/2008 : Seri İlan Sisteme Entegre Edilerek Test Çalışmasına Başlanmıştır.

Sadece gösterim Yönü http://www.haber37.net/?page=ilanlar sayfasından görülebilir.
Üye tarafından ilanların eklenmesi/düzeltilmesi/silinmesi işlemleri üye olduktan sonra yapılabilmektedir.

İlan Kategorileri (Seri İlan Giriş Sayfası ve İlan Silme Bölümü Bugün Bitiyor.)

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes cok guzel script yapmisin bide sunun spor versiyonunu yapsan ve uygun fiyata satsan super olur (benim açımdan) :D

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gerçekten harika olmuş script birazdaha görsellik katılsa dahada süper olur ayrıca taksit yapma imkanın olursa bitane almak istiyorum kolay gelsin

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten harika olmuş script birazdaha görsellik katılsa dahada süper olur ayrıca taksit yapma imkanın olursa bitane almak istiyorum kolay gelsin

Herhangi bir indirim/taksitlendirme söz konusu değildir.
Kaliteli Referanslarımız Mevcut.
Referanslar direk görüşme sırasında verilir.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
scriptin gayet hoş izninle öneride bulunmak istiyorum.sağ taraftaki SİTE İÇİ ARAMA,ÜYE GİRİŞİ gibi yerlerdeki genişliği sol taraftaki ÇOK OKUNANLAR kısmına uygula sol kısımdaki darlığı sağ tarafa uygula. reklam ve videoyu sol tarafta üste alırsan çok hoş duracağına inanıyorum

hayırlı satışlar

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scriptin gayet hoş izninle öneride bulunmak istiyorum.sağ taraftaki SİTE İÇİ ARAMA,ÜYE GİRİŞİ gibi yerlerdeki genişliği sol taraftaki ÇOK OKUNANLAR kısmına uygula sol kısımdaki darlığı sağ tarafa uygula. reklam ve videoyu sol tarafta üste alırsan çok hoş duracağına inanıyorum

hayırlı satışlar

tasarım istek dahilinde gelişim ve değişime açık. istedikleriniz yapılabilir. Sadece benim sitede ben böyle sevdiğim için bu şekilde kullanıyorum.

Css yapısına dayandığı için tasarım değişikliği yapmak kolay oluyor.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En Son Yapılanlar : Panel Görünümünde Geliştirme Yapıldı.
Sayfalar Bölümü Tamamlandı
Bağlantılar Bölümü Tamamlandı
Firma Rehberi Tamamlandı
Seri İlanlar Tamamlandı
Ziyaretçi Defteri Tamamlandı
Navigasyon Ayarları Yapıldı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi