İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber scripti satıyorum.

yusufbedirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo adresi: etiajans.com - tokatyerelsecim.com sitelerinde örneğini görebileceğiniz haber sitesi scriptini satıyorum.

İstenen minimum fiyat:
200 TL

Kategori, yazılımın içeriği nedir:
Haber sitesi scriptini satıyorum. PHP-Mysql ile çalışmaktadır. Çok kolay haber, makale, anket, reklam, sabit sayfalar ve yönetici ekleyebileceğiniz bir yönetim paneli mevcuttur. Eklediğiniz yöneticilere dilediğiniz modüllerden yetki verebilirsiniz. Yazarlar için hem admin de hemde ayrıca yazarların kendilerinin haber girişi yapabileceği sayfalar mevcuttur. Reklam alanlarına girilecek reklamlar yönetim panelinden girilebilmektedir. Site de bulunan tüm bilgiler yönetim panelinden düzenlenebilmektedir. Anket için, haber için ve köşe yazıları için gelen yorumlar yönetim panelinde yönetici onayına sunulur ve burada onay verildikten sonra panelde görünecektir. Tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır. Ciddi düşünenlere yönetim paneli bilgilerini de verebilirim.

Bir kez aldıktan sonra dilediğiniz sunucu da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kurulumu kendim gerçekleştiriyorum. Size sadece haber girmek kalıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5