İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber Sitesi İçin

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar;
Uzun süredir aklımda olan bir proje için haber sitesi düşünüyorum..

Özellikler

1 Adet host ( en az 2 GB disk 20 Gb trafik)
1 Adet domain
1 Adet haber scripti (lisanslı veya lisanssız)
Kurulum

Firma özellikleri

Mutlaka tüm belgeleri olmalı
en az 20 saat Online destek olmalı (kontrol edilecektir)
Referans site vermeli her hangi bir site olabilir.. (en az 3 adet)

Script özellikleri

Öncelikle admin panelini kontrol etmek için bir DEMo adresi olmalı
Lisanslı veya lisanssız olabilir
Script mutlaka ve mutlaka Türkçe olmalı

Yukardaki özellikleri karşılayabilecek host firmaları bu konuya cevap yazabilir ya da bana PM ile ulaşabilirler..

Dipnot: MSN veya e-posta adresi isteyip/veren firmalar DİKKATE ALINMAYACAKTIR! Lütfen PM ile irtibata geçiniz..

Saygılarımla

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
lütfen, yukarıdaki yazdığım konuyu bir daha okuyunuz..

firmanızı tanıtmanız için bu konuyu açmadım, haber sitesi için bu konuyu açtım..

Saygılarımla..

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
lütfen, yukarıdaki yazdığım konuyu bir daha okuyunuz..

firmanızı tanıtmanız için bu konuyu açmadım, haber sitesi için bu konuyu açtım..

Saygılarımla..

Konuyu okudum ve açmak istediğiniz haber sitesini belirttiğiniz ölçütlerde hazırlayabileceğimizi söyledim.Müşteriler referans istediği için referanslarımızı da yazdım.Bu konun altına yazabilirsiniz demişsiniz bu konun altına başta türlü nasıl yazılabilirdi?
Piyasayı bilmeyip "tamam istediğin siteyi ben hazırlarım", gibi mesajlara alışan müşteriler yüzünden bizim gibi diğer ticari işletmeler ve serbest çalışan web tasarımcı arkadaşlar çok zorluklar çekmekte.
Piyasayı bilmeyen bir müşteri ile çalışamayız, verdiğimiz teklifi geri çekiyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5