İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber Sitesi Kurulum Paketi - 2016 - v9 - Profesyonel Haber Sitesi

mhorzum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekstrafikir tasarım ekibi olarak yaptığımız tasarımlar ve tecrübelerimiz, müşterilerden aldığımız geri dönüşler ve son teknoloji kodlama özelliklerini kullanarak v9 paketini geliştirdik. Ekstrahaber v9 ile birlikte daha kolay kullanım, daha hızlı açılış seçenekleri ve SEO açısından tam uyumluluk imkanlarını sunuyoruz.
Daha iyi bir görünüm kazandırıldığı gibi okuyucu için daha profesyonel şablonlar geliştirildi. Gelişmiş haber yönetimi sayesinde yerel haber siteleri için dahi kolay içerik üretimi imkanı tanındı.

Google News için Tam Uyumlu Haber Sitesi
Yazarlar ve yazıları için özel sayfa
Sitenizi tanıtabilmek için künye sayfası
Okuyucularınızın sizinle iletişime geçebilmesi için iletişim sayfası
SEO ile tam uyumluluk

Google Adsense Uyumlu Reklam Yerleşim Alanları
Haber sitelerinde ihtiyaç duyabileceğiniz en önemli detay reklam yerleşimidir. Reklam yerleşiminde TBM yükselişi için gösterim değerleri de büyük önem arz eder. Ekstrahaber v9, tamamı ile Adsense politikalarının ön gördüğü şekilde reklam yerleşim alanları ile donatılmıştır. Haber sitenizin gelirleri siz istemeseniz dahi haddinden fazla artacak. Gelir düzeyinizde belirgin farklılıklar yaşanacak. Ayrıca resim reklamlar ve flash reklamlar da ekleyebilirsiniz.

Mükemmel SEO Altyapısı ile Yükseliş Çok Daha Rahat
Haber siteleri arasındaki rekabetten sıyrılarak kısa zamanda fark yaratabilmeniz için sizlere bırakmadık ve tüm tema ayarlarını en iyi şekilde optimize ettik. Tema, maksimum hızlı çalışmakta ve en az sorgu sayesinde arama motorlarının en çok sevdiği temalardan birisi olmaya aday. Tema seo desteğinin yanında ekstra seo modülü ile sistemimizi daha fazla güçlendirdik. Sitenizi google da 1 numara yapmak için güçlü bir seo çalışması yaptık.

%100 Mobil Uyumluluk
Ekstrahaber v9 mobil uyumlu tasarımı sayesinde tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Üstelik temanızın mobil ayarlarını dahi özel tema yönetim paneli içerisinde güncelleyebilirsiniz. Mobil ayarlarınızı yönetim panelinizden yapabilirsiniz. Ekstra mobil site maliyetine gerek yok. Üstelik sitenizde yapacağınız tüm değişiklikler mobil sitenizde otomatik olarak güncellenmektedir.

Kolay ve Kullanışlı Yönetim Paneli
Temanın tüm ayarlarını tek bir arayüzden yönetebilin diye özel panelimizi daha da gelişmiş bir hale getirdik. Reklam alanı ayarları, foto ve video galeri ayarları, manşet ve sosyal ağ ayarları bir kenara. Artık temanızın mobil arayüzlerdeki görünümü ile alakalı ayarlarını özel panelimizden yapabileceksiniz. Güç sizde kontrol sizde.

7/24 Teknik Destek ile Yanınızdayız
Bizden aldığınız temalarınızın desteği için her zaman hazırız. Sitemiz içerisindeki ticket sistemini kullanarak mesai saatleri içerisinde ekip üyelerimizden her türlü destek talep edebileceksiniz. Destek sistemimiz 7/24 aktiftir ve hem sistemimizin arkasında hem de sizin yanınızdayız.

ekstrahaberv9-2.jpg

ÖZELLİKLER

100% Seo uyumlu valid kodlama
Gelişmiş tema yönetim paneli
Gelişmiş anasayfa görünümü
Yazarlara özel sayfa şablonu
Foto galeri
Video galeri
Haber kategorilerine özel sayfa şablonu (Spor, Ekonomi vs)
Haber gönder sayfası
İletişim sayfası
Sür manşet görünümü
Haber detay sayfası manşet yerleşimi
Anasayfa piyasalar
Anasayfa hava durumu
Puan durumu
Eklentisiz haber okuma sayacı
Eklentisiz sayfalama özelliği
Sınırsız reklam alanı ekleyebilme
Tüm site kontollerini kapsayan gelişmiş yönetim paneli
Cache uygulamaları ile desteklenmiş hızlı açılma ve sayfa geçişi
Siteye eklediğiniz haberlerin otomatik olarak facebook, twitter ve gogole + üzerinde paylaşımı
SMTP Mail desteği
Tüm site içeriğinizin okunma, yorunlanma, gösterim istatistikleri
Sağ menü (Sidebar) yönetimini panelden yapabilme imkanı
PHP+Mysql altyapısı ve wordpress desteği ile güçlü bir altyapı
2 farklı manşet modülü
Güçlü seo eklentisi ile aramalarda üst sıralarda çıkma
Sayfalar, haber detay, kategori içerikleri için panelden tasarım yapma/değiştirme
Yönetim paneline entegre Tema Tasarımcısı
Yönetim panelinden database yedekleme
Eklenti, modül yönetimi
Gelişmiş menü yönetimi
İletişim formu yönetimi
Yorum yönetimi
Editör, yazar, köşe yazarı modül ve yönetimleri
Sayfa yönetimi
Foto ve Video galeri yönetimi
Ortam kütüphanesi üzerinden resim yükleme
Haber resimlerini daha önceki resimleriden arayarak seçme imkanı (Resim arama)
Haber etiketi sistemi
Spam yorum engelleme bileşeni ve yönetimi
Site logo, üst menü, favicon, alt menü, haber gösterim şablonları, ana sayfa teması, sosyal medya
ayarları, seo ayarları, bilesen ayarları, manşet ayarlarını panelden yapabilme
Reklam yönetimi
Blok ve modül ayarları
Site arkaplanına resim veya renk değişikliği imkanı
Google analytics ayarları
Web araçları desteği
Gelişmiş ve Türkçe yönetim paneli
WordPress altyapı desteği
Sosyal medya ayarları
Google News Uyumlu
Tüm mobil platformlarla uyumlu Mobil Site
Tablet platformlarla uyumlu responsive yapı
Android haber uygulaması

PAKET İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Kurulum
Konfigrasyon
Ekstrahaber v9 Haber Paketi
Logo Tasarım
Android Haber Uygulaması
Mobil Haber Sitesi
Teknik Destek
Tablet Uyumlu Yazılım
Otomatik Sosyal Medya İçerik Paylaşım Modülü

SİPARİŞ / BİLGİ

Fiyat: 500TL (Tek seferlik ödemedir. - Kendi hostinginizde kullanabilirsiniz.)

http://ekstrafikir.com/magaza/

http://ekstrafikir.com/iletisim/

DEMO SİTEYİ İNCELEYİNİZ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5