İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber sitesi sahipleri yardım edebilirler mi acaba?

maske007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Selamun Aleykum arkadaşlar. Benim bir genel portal sitem var. Hitim Allah'a çok şükür fena değil ilgilenmeme rağmen. Benim siteme " Şeyma Subaşı " araştırmalarıyla tek geliyorlar. Yei bu hiti bir konu sayesinde alıyorum. Şuan da popülaritesi yüksek kelime ve haberler başlıklarını yazabilir misiniz? Her gün yeni haber eklememe rağmen hep Şeyma Subaşı hakkındaki habere hit geliyor. Lütfen şuan da popülaritesi yüksek olan haber başlıklarını yazın . Yazana + rep vereceğim. Bu başlıklar Magazi ağırlıklı olursa sevinirim ... şimdiden teşekkürler...

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Su anki sike olayini arastirmani falan tavsiye ederim.

Bir de Basbakan Erdogan, bir sonraki kriz Turkiye'yi teget bile gecmeyecek dedi, bunlar su an cok arastirilan konular, bunlari kullarak hit alabilirsin :)

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Merhaba,
http://www.google.com.tr/trends servisi ile tahmini kelimeler yazıp grafikte hızlı yükselme olanları haber konusu olarak kullanabilirsiniz. Birkaç kelime veriyorum, tavan yapması muhtemel ama önde çıkmanız zor gibi :)

hilal cebeci
aziz yıldırım
şike
deprem

Ek: Konya ile ilgili haber yapabilirsiniz.

İyi Çalışmalar,

maske007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
luklesin ve simsir arkadaşlarıma teşekkür ediyorum... +rep :)

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaş yazmış oraya Hilal cebeciyi kassan yeter :) Kadın bir hafta da 215 bin takipçi elde etti. He bu arada başbakan açıklama yaptı bu kez teğet geçmeyecek diye belki bir şeyler çıkar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5