İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber Sitesinde Editörlük

ali46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paranı alabildin mi sen Ali?
sıkıntılı bir dönemden geçtiğini belirtmiş arkadaş, biraz daha sabredebilirdin

1 ay sabrettim daha ne sabretcem söylermsnz? güya haftalık yapılcaktı ödemeler. görmedim konuyuda kusura bakmayın moderatör'm.. parayı alamadım her türlü kendisine ulaşmaya çalışsamda kendisi bana bi haber vermedi şöyle şöyle bi durumum var diye anlayışsız degilim ama siteye girip haber paylaşmayı biliyosa bana haber etmesinide bilecek çünki beraber çalışıyoruz ve ödeme bekledigimi söyledim kaç defa msnden offline oldugu zamanlarda. ödemeler haftalık yapılcaktı ben sabrettim 1 ay boyunca kendisine ulaşamama ragmen işime devam ettim insanlık halidir döner bana dedim ama 40 gün ödeme bekledim sonrada siteye olumsuz yorumlar yaptım ve hakkımla yaptım. söylermisiniz bana 40 gün bi adam ne yapar? cenazesi var desen telefonla arıyorum numaram kayıtlı açılmıyo bir degil 5 degil en az 10 defa aradım açmadı. hiç siteye girmese tamamen ortada olmasa anlarım yine ama kendisi girip haber paylaşıyodu sitede bunu yapan adam hakkında ne düşünürsünüz sorarım size? sonrada haddini bil çeklinde yorumlar yapılıyo bana kusura bakmayında 1 ay boyunca çalışıp paramı alamayınca tabiri caizse keriz yerine koyulunca bu az bile. şahıs sitedeki tüm içerigi sildigimi söylüyo dogrudur yaptım. yaptıgım işi begenmedini söylemiş begenmediysen 1 hafta çalıştırıp istemiyorum editörlügünü diyebilirdi 1 ay boyunca çalıştırıp sonra begenmedim demekte ne demek oluyo? :eek:ha:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
[MENTION=12625]ertunc_58[/MENTION] acil açıklamanı bekliyoruz

ertunc_58

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
kardeşim bak belirttim senden başka ümit,hüseyin bey de girip editörlük yapıyor.benim kullanıcı adımla...yine dedim ki yoğunum pazar günleride mesai yapıyorum. paranı vermeyeceğimde demedim hesap numaranı şimdi aldım paranı göndericem...

sende 40 liraya şahsiyetini ve insanlığını kaybedecek kabiliyet var...helal olsun ağzımdan senin gibi hakaret içeren sözler çıkar mıyorum....

ali46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim bak belirttim senden başka ümit,hüseyin bey de girip editörlük yapıyor.benim kullanıcı adımla...yine dedim ki yoğunum pazar günleride mesai yapıyorum. paranı vermeyeceğimde demedim hesap numaranı şimdi aldım paranı göndericem...

sende 40 liraya şahsiyetini ve insanlığını kaybedecek kabiliyet var...helal olsun ağzımdan senin gibi hakaret içeren sözler çıkar mıyorum....

valla bana belirtilmedi başkası haber yayınlıyo diye yeni duyuyorum.. ayrıca 40 lira meseleside degil bu haftalık ödeme yapılması gerekirken 1 ay boyunca ben işi bitirmiyosam asıl insanlık burda ve o 40 gün içindede hiç bi haber alamıyosan karşındaki insandan kim olsa aynı şeyi düşünür adam seni 'keriz' yerine koyuyo dersin bi emek veriyosam karşılıgınıda alamıyosam yaptıklarımda haklıyım insanlıgını kaybetcek bi kabiliyet var şeklinde yorum yapılmış ben site yönetimine bırakıyorum kararı onlar versin. unutmasınlar ki ödemeler haftalık yapılcak şeklinde anlaşılmıştı ve 40 gün ben yaptım işimi duraksız...

kartall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
P.m alabilir miyim adresi. Ben bir ara yaptım bu işi hatta şu anda haber sitesinin urlsini satıyorum :)

ali46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm de 1 hafta içinde paramın yatırılcagını söyledi ama halen 7. gün olmasına ragmen ne para ne bi bilgi.. takdir sizindir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5