İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber Sitesine Editör Aranıyor

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar Haber siteme haber girişi yapacak editör arıyorum. Başvuruda bulunacak arkadaşlar daha önce bu işi yapmış veya özgün makale yazan kişiler başvursun lütfen referanslarıyla beraber aksi taktirde dönüş yapmayacağım zaman kaybetmek istemiyorum.

Haberler 100/100 özgün olacak aksi halde copy içerik tesbit ettiğim taktirde eklenen haberler silinip çalışma iptal edilecek ve ödeme yapılmayacak gerekirse kandırmaya yönelik hareketten dolayı -itrader verilecek

Makale yazısı 100 kelime olacak ve gündemdeki en önemli konular özgünleştirilip eklenecek

Habere ait bir adet manşet resmi Photoshop ile düzenlenip eklenecek + 2,3 adet etiket eklenecek

Eklenen haberler bir anda degilde saatlere bölünerek giriş yapılacak ve günde 8 adet haber eklenecek ilk etapta bu göstereceğiniz çalışma disiplinine göre artacak

Şimdilik aradığım şartlar üsteki gibidir lütfen düzenli ve disiplinli çalışacak yani gerçekten paraya ek gelire ihtiyacı olan arkadaşlar başvursun ödeme her hafta p.tesi yada en geç salı günü vereceğiniz hesap numarasına haftalık olarak yatırılacaktır. Yukarıdaki şartları kabul eden arkadaşlar istediği haftalık ücret ile birlikte referanslarıyla iletişime geçsin lütfen iş devamlıdır arkadaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5