Haber Tasarımı WordPress Titan Haber Teması

GNCWEBTASARIM

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Haziran 2011
Mesajlar
30
Reaction score
0
Konum
Kırıkkale
Merhaba Arkadaşlar,

Temamızı yeni geliştirdik, özellikle site açılış hızı olarak diğer haber sitelerine ve temalarına kıyasla müthiş hızlıdır.

İddia ediyorum böyle hızlı bir haber temasını daha önce görmediniz.

Tema, Profesyonel bir Haber portalında olması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır.


Haber Tasarımı Özellikler


Farklı Manşet Alanları
Haber Tasarımı Titan Haber Temasında kullanılan birden çok farklı manşet alanlarını bir arada kullanabileceğiniz gibi bu alanlarda istediğiniz ayarları tek tıkla kolayca yapabileceksiniz.


Özel Video ve Foto Galeri Sayfaları
Titan Haber Teması v1 sürümü ile video ve foto galeriler için özel sayfalar ile geliyor. Ayrıca video galeri ve foto galeriler için içerik sınırı da bulunmuyor.

Video Ana Sayfası: http://titan.habertasarimi.com/kategori/video-galeri/

Galeri Ana Sayfası: http://titan.habertasarimi.com/kategori/foto-galeri/

Muheteşem Hız
Haber Tasarımı Titan Haber Temasında kullanılan içeriğin büyük bir kısmının resim olmayıp tamamen kod altyapısı olması sitenizin okuyucularınıza karşı yüksek şekilde hızlı açılıp ayrıca arama motorlarına daha çabuk gönderilmesini sağlar.

Köşe Yazıları ve Yazarlar
Köşe yazılarınız için ekstra sayfa şablonu hazırlandı, köşe yazıları sayfasında yazarın profil resmi ve yazıları otomatik olarak yayınlanıyor, ayrıca köşe yazısı sonunda son eklenen köşe yazıları listelenmektedir.

Reklam Alanları
Haber Tasarımı Titan Haber Teması Google Reklamları ile tam uyumlu olup sabit reklam sayısı 5 adettir, ayrıca bileşenler ile reklam artırılabilmektedir.
Haber içeriğine ise 2 adet metin reklamı ekleyebilirsiniz.

Profesyonel Yorum Sistemi
Haber Tasarımı Titan Haber Temasında kullanılan yorum sisteminde okuyucularınız yorumları kolayca yapabilir, yapılan yorumlara anında cevap verebilirler.

Bileşenler ve Bileşen Güncellemeleri
Haber Tasarımı Titan Haber Temasında kullanılan bileşenlerde ayar yapmanıza gerek kalmadan size kolay kullanım sağlıyor. Temada kullanılan bileşenler: Süper Lig Puan durumu ve Fikstür bileşeni, Yazarlar Bileşeni, Hava Durumj ve Namaz Vakitleri Bileşenleri, Çok Okunan Haberler ve Anket Bileşenleri,Bileşenlerin çoklu kullanımından oluşan javascript çakışmaları düzenlenerek, bileşenler aynı sayfada birden fazla kez kullanılabilir.

Önemli Notlar

Tema bir adet alan adınıza lisanslanmaktadır, sunucunuzda ionCube eklentisi bulunmak zorundadır, temada zorunlu link bulunmamaktadır, fonksiyon dosyasına ek kod eklenebilir, lisansınızı [email protected] veya iletişim adreslerimizden bize ulaşarak istediğiniz zaman başka bir alan adına aktarabilirsiniz.

Kurulum ve kullanım için ücretsiz olarak Maille destek veriyoruz.
Ek ücretle temada istediğiniz bölümlerde değişiklik,ekleme ve çıkarma gibi işlemlerde yapabilmekteyiz.
Detayları Özel Mesajla bildirebilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgi İçin
www.habertasarimi.com
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst