İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HaberciyizBiz Tema Çalışması

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Merhaba arkadaşlar! Artık kendimi grafik alanında geliştirmeye karar kıldım zaten grafikte birkaç bilgim vardı biraz daha uğraşarak yükseltiyorum. Birkaç kişiye avatar,imza,rank,logo yaparken aklıma birde tasarım yapmak geldi. Bir tane grafiker bir arkadaşın temasından esinlendim ve ortaya böyle bir şey çıkardım. Yakında paralı tasarım hizmetlerini yerine getireceğim.

İsteyen arkadaşlara psd'sinide gönderebilirim.

NovaCep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Sana helal olsun.Yola devam ama fazla internete girme okuluna zaman ayır...

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Sana helal olsun.Yola devam ama fazla internete girme okuluna zaman ayır...

Teşekkür ederim.2 gündür net'e girmedim zaten,bugünde okula gidemedim yolculuktan döndüm yorgunum diye,zamanımı dengede tutmak için plan uyguluyorum,öneriniz için teşekkürler.

Not: Arkadaşlar üye olduğum tüm webmaster forumlarında paylaştım sanırsam bu temayı çünkü eksiklerimi öğrenmek istiyorum!

response90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yazı fontları tasarım için çok önemlidir. Daha güzel fontlar seçmelisin ve font size çok büyük kullanma. Küçük yazı karakterleri tasarımı daha kaliteli yapar.

başarılar

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
yazı fontları tasarım için çok önemlidir. Daha güzel fontlar seçmelisin ve font size çok büyük kullanma. Küçük yazı karakterleri tasarımı daha kaliteli yapar.

başarılar

Evet,üst menüde çok büyük yazmışım onu düzeltirim aynı zamanda zaten pek yazı tipi kullanmadım arial ve danube yazı tipi kullandım o kadar,öneriniz için teşekkürler en kısa zamanda oraları düzeltirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5