İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Haberler

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bu haberler neden birden bire ekleniyor acelesimi var arkadaşların? Yeni konulardan 3.sayfaya kadar gittim paso haber...E haber sitesine girerim merağım olsa zaten neden böyle bir şey yapılıyor anlamadım.

Bunu zamana yayın bari. Birden haber pompalamak çöpe dönmeyi hızlandırıyor.

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu haberler neden birden bire ekleniyor acelesimi var arkadaşların? Yeni konulardan 3.sayfaya kadar gittim paso haber...E haber sitesine girerim merağım olsa zaten neden böyle bir şey yapılıyor anlamadım.

Haklısınız bu sitemi biraz üstüme alıyorum bundan sonra daha dikkatli olacağım.

Merhabalar

Ancak forumda üyelerimiz ilgisini çeken konuları aramaktayım biraz sizlerdende anlayış bekliyorum.

İyi Forumlar.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Tabi ki anlayış göstereceğiz, ancak haber pompalamak yeni yeni giren ziyaretçilere tatsız gelecektir. Bunun gibi tonla forum var biliyosunuzdur mutlaka. Ben sadece öneride bulunmak istedim.
Hızlı dönüş içinde teşekkürler ;)

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tabi ki anlayış göstereceğiz, ancak haber pompalamak yeni yeni giren ziyaretçilere tatsız gelecektir. Bunun gibi tonla forum var biliyosunuzdur mutlaka. Ben sadece öneride bulunmak istedim.
Hızlı dönüş içinde teşekkürler ;)

Önerinizi dikkate alacağım ben teşekkür ederim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Her türlü öneriye açık olduğumuzu daha öncelerde de söylemiştik. Bu sebeple teşekkür ederiz. Fakat bir paylaşım forumunda, paylaşım yapmayın yada az yapın diye bir kısıtlama getirmemiz söz konusu olamaz maalesef. Eğer şikayetiniz yeni mesajlar kısmında diğer konuların kaybolması ise, haberler bölümünü aramalardan kaldırmayı düşünebiliriz.
İyi akşamlar..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Kriptex sen gene de biraz yavaşlamalısın bence.Kullanıcıları rahatsız etmemeli paylaşım hızı. :)

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27

Bende eskiden çok pompalardım böyle. Zaman geçtikçe yavaşlıyor insan ama daha kaliteli sonuçlar çıkmaya başlıyor. Eskiden forumdan çıkmadan 4-5 kere pompalardım haberleri, şimdi 2-3 kadar. Ancak kalitesi ve beğeni düzeyi muazzam oluyor. Bu doğrultuda genel içerik ve özgün yazıma dikkat etmekte fayda var. Mühim olan okuyucuyu tatmin etmek. Senin konunu gören heyecanla tıklamalı ve zevkle okumalı. Üye beğendikçe sende pompalamalısın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5