İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HaberMatik V3.2 WordPress Teması

tahsn85

0
İyinet Üyesi
Katılım
6 Haziran 2009
Mesajlar
39
Reaction score
0
V3.2 Sürümünde Yapılan Çalışmalar

Yeni sürümde temel olarak tüm kodlar optimize edildi, artık siteniz daha hızlı açılacak. Bileşenlere ekstra seçenekler ile yeni özellikler eklendi. Toplamda 34 adet özelleştirilebilir bileşenimiz oldu. Lisans sistemi tamamen değiştirildi, yeni lisans sisteminde sınırsız subdomain seçeneği eklendi. Timthumb kodları kaldırıldı yerine yeni resim kırpma fonksiyonları eklendi.

Firma Rehberi ve İlan modulu eklendi, bu yeni modüllerdeki veriler Rich Snippet Schema.org Microdata kurallarına uygun SEO uyumlu olarak hazırlandı. Yeni bilgi sayfaları eklendi, Son Depremler ve Güzergah Analizi sayfaları oluşturuldu. Gazete Manşetleri sayfası güncellendi yeni çıkan gazeteler de listeye eklendi. Hava Durumu bölümü için OpenWeatherMap APP entegresi yapıldı yeni veriler bu servis üzerinden api ile aktarılacaktır. Namaz Vakitleri bölümü geliştirildi Fazilet Takvimi V3 API entegre edildi. Yine aynı API ile Günün Hadis-i Şerifi de bileşen olarak eklendi. Sosyal Ağ paylaşımları için AddThis api entegre edildi.

Tema ayarlarına eklemeler yapıldı. Ana sayfa kategorileri için multi kategori (multiple category) seçimleri eklendi. İlan ve Firma Rehberi modüllerine ekstra manşet bölümleri eklendi. TGMPA (TGM Plugin Activation) entegre edildi önerilen eklentiler bu servis ile bildirilecek. Anket (WP Polls) eklentisi tema ile uyumlu hale getirildi ve önerilen eklentiler listesine eklendi.

Haber sayfalarına dinamik font eklendi A+ A- butonları ile ziyaretçiler yazı fontunu okuma alışkanlıklarına göre değiştirebileceklerdir.

HaberMatik V3.2 sürümünde neler var?

Gelişmiş Reklam Alanları Yönetim Paneli
İnteraktif Manşet Sistemi
İlan Modülü
Firma Rehberi Modülü
Finans, Hava Durumu, Namaz Vakitleri
Süper Lig/1.Lig Puan Durumu, Fikstür
Özel Video ve Foto Galeri Sayfası
Gazete Manşetleri
Köşe Yazarları Modülü
En Çok Okunan Haberler Bileşeni
En Son Haberler Bileşeni
Sitene Ekle Modülü
Üye Giriş ve Kayıt Sayfası
Ekstra Hava Durumu ve Finans Sayfası
Döviz Çevirici
Video ve Foto Galeri Bileşeni
Önbellek (Cache) Uygulaması
Yeni Beğenili Yorum Sistemi (Like, Disklike)

Hepsi ve daha fazlası için HaberMatik V3.2 demosunu inceleyiniz: http://demo.habermatik.net/v3

Önemli Notlar

Tema ücreti tek sefer ödenir. Tema bir adet alan adınıza lisanslanmaktadır, lisans değişikliği/iptali yapılamamaktadır. Sunucunuzda ionCube Loader bulunmak zorundadır, temada zorunlu link bulunmamaktadır, fonksiyon dosyasına ek kod eklenebilir.

Ek ücretle temada istediğiniz bölümlerde değişiklik,ekleme ve çıkarma gibi işlemler de yapabilmekteyiz.
Detayları Özel Mesajla veya sitemizden sorabilirsiniz.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst