İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

habersaati.com satılık..!!!!

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
habersaati.com/net domainlerini satıyorum ilgilenenler mesaj atsın..

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
habersaati.com / 6500 $
habersaati.net / 5000 $

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öhö . güzel bir domain ama o kadar edeceğini tahmin etmiyorum... Ama bu işi yapmak isteyen varsa bence çok ideal bir domain..

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel olduğunun bende farkındayım...satabilirsem satarım.olmazsa ben site yaparım...napalım...

T

Turkyurdu.org

Misafir
Fiyatlandirma konusunda ozgursunuz. Ama bu fiyati verecek merciler sanirim sadece kurumsal musteriler olur. en ucuk ihtimalle 3 haneli fiyatlara cikar diye dusunurken bu fiyati gorunce faal olan,ziyaretci kitlesi olusmus ve reklam konusunda adimlari atmis bir haber sitesi satiliyor sandim. Amaciniz domaini satmaksa , bu fiyatlarla fazla beklenti icine girmeyin derim.

Bol sanslar.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
napalım canımız sağolsun çıkarsa satarız.kurumsal veya kişisel olması önemli değil benim için.ama bu domain adı belli bir kitleyi kısa sürede toplar buna eminim...sencede öyle değil mi ??? ne domainler ne fiyalara satılıyor.bu domainin o kadar olması gayet normal bence...

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede bir çok kişiye anında ulaşabilcek bir domain ama istediğin fiyatı bence Şirketler verirse verebilir , yoksa Bireysel olarak zor gibi duruyor.. Çünkü domaini almakla iş bitmiyor , ora ile anlaş bura ile anlaş , reklamını yap yok haber ajansları yok editörler.. Yani bireysel kullanıcının hepsininin üstünden gelmesi zor..

Y

yaBgu

Misafir
olaya bak o alan adını yabancı bir domain satım firması kayıt etmişti fakat 5 günde nasıl düştü anlamadım hatta http://www.domainnamesales.com burası almıştı o ismi :) sen şans eseri mi yazdın yoksa burası aldıktan sonra da mı takip ettin?

Y

yaBgu

Misafir
zis' Alıntı:

:) inanmayacaksın ama o domaini 2 yıl takip ettim birisinde bilg. yoktu alamadım GENUMA diye bir şirket aldı şimdide o yabancı şirket aldı sonrada bıraktı hayır adamlar ismi kaydediyor sonra bırakıyor anlamak mümkün değil. burada ilanı görünce şok oldum zaten

A

ALY

Misafir
zis sanırım bu habersaati domainlerini turkishdomains in forumunda gördü ve öyle aldı :D

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düşmek üzere olan domainler sadece turkishdomains de listelenmiyor...şansım yaver gitti aldım ... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5