İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

haberturk 100 hekendi

A

altar

Misafir

MuZiKCi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öss bahanesi ile pop açmışlardı bugün.Ben de deli oldum çıkartım kodlarımı sayfadan hemen,eleman da ondan sinir olmuştur.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özellikle eski ark. lardan birinin yapmıs olması üzdü beni..

Haberturk , koca portalı sadece 2 kişi yapıyor. Biri gündüz biri gece.. Adamlar 20 sn bile kalkmıyorlar nerdeyse yerlerinden.. Ayıp ve yazık oldu..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya böyle büyük bir site neden adma gibi scipt kullanmazki bu scipt zaten basit ve hek acıgı olan bir site yani

M

modachat

Misafir
bu script guvendsizdi. ama sunlari unutmamak lazim.O siteyi yapanlar tasarimi ve guncellemeyi yine bizim gibi ekmek pesinde olan insanlar emir kullari yani.

Sorun ise su :
Haberturk un bir yayin yonetmeni vardir mudur filan bunlar webmasterlere butcemiz bu kadar dedigi zaman bu kadardir.Onlar bence mecburi olarak o scripti kullandi.Bence haberturkun de google/adsense ye gecmesi gerekli showtvnet gibi yoksa boyle gitmez.

Sunu da soylemek isterim ne olursa olsun hek olaylarina karsi cikalim.Kimsenin emegiyle ekmegiyle oynamayalim destek vermeyelim.Toplistte uye olurken bizi zorlamiyorlar uye olun diye biz gidip uye oluyoruz begenmiyorsak uye olmayiz.Bu kadar basit bence boyle bir haber portalina boyle birsey yapilmasi yanlis.Diallerciler el kol sallerken bunlara bulasmak ugrasmak dogru degil.

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[ :) sevdik cok acikli konuştun walla agliycam ..]
ya tabi haklisin hek dogru bişey digil gel ugraş adamin teki ucursun ..
allah bilir şimdi o webmasteri şutlarlar adam ekmeginden olur.
ama adamda webmaster ise o acigi bulur heklenmesini engeller yani

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

dostum bu yazına güldüm işte :p ne bütcesi ya dostum böyle sitelerin 468*60 banner bile aylık 2000-3000 ytl ne yaptın senden yaw bu toplisti bence web mastaralar yapıyor zevkine müdüre ise demişlerdir bir sürü site üye olursa bizim bannerımız yayınlanır. vebizim reklamımız yapmılar diye ikna etmişti yani bence budur 2000-3000 ytl ayırta bir saglam script alamadılarmı yaw. koskaca bir site..

sitedeki reklam verenlere bakın ondan sonra bütceden bahsedin.
-turkcell.com.tr
-ido.com.tr
-istiklbal.com.tr
-liberonette.com ( büyük yasakpara sitelerinden biri )
-kaave.com
-koçbank.com.tr
-yesil-kart.com

A

altar

Misafir
modachat' Alıntı:
bu script guvendsizdi. ama sunlari unutmamak lazim.O siteyi yapanlar tasarimi ve guncellemeyi yine bizim gibi ekmek pesinde olan insanlar emir kullari yani.

Sorun ise su :
Haberturk un bir yayin yonetmeni vardir mudur filan bunlar webmasterlere butcemiz bu kadar dedigi zaman bu kadardir.Onlar bence mecburi olarak o scripti kullandi.Bence haberturkun de google/adsense ye gecmesi gerekli showtvnet gibi yoksa boyle gitmez.

dostum bende bir gazetede aynı işi yapıyorum, haber giriyorum, tek fark haberler ingilizce. Yalnız şöyle bişey var kimse bana bugune kadar butceden filan bahsetmedi. Bu tamamen haberturk ile alakalı bişey. O site çok ciddiyetsiz bu yüzden kaybetmeye mahkumlar mesela bir çok defa site :) ;) gibi karakterleri haberlerin title'larında gördüm.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar' Alıntı:
bir çok defa site :) ;) gibi karakterleri haberlerin title'larında gördüm.

altar, bence onların formatı bu :D onları farklı yapan da bu.

gercekten herseye cok baska bi acıdan bakıyorlar, yenilenmeye duzgun bir logo ile baslayabilirler herseyden once

M

M@latyæsporlu

Misafir
doğru haberturkun işi şu : hit olsun ne olursa olsun ota boka bölüm açıyorlar ne popülerse oysa bi ntvmsnbc gibi kazanamıyorlar hitleri kat kat fazla olmasına rağmen

ayrıca o kaaveyi yesilkartı her site kullanabiliyorki zati :)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
M@latyæsporlu' Alıntı:
doğru haberturkun işi şu : hit olsun ne olursa olsun ota boka bölüm açıyorlar ne popülerse oysa bi ntvmsnbc gibi kazanamıyorlar hitleri kat kat fazla olmasına rağmen

ayrıca o kaaveyi yesilkartı her site kullanabiliyorki zati :)

abi sana soyleyim bu scriptteki acıgı duzeltmeyen webmasterları sutlarlar :D

zaten o sitenin uzun suredir heklenmemesi bi acayipti

en sonunda biri gene denedi ki zaten o ismi tanıyan tanır

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
modachat' Alıntı:

Sorun ise su :

Sunu da soylemek isterim ne olursa olsun hek olaylarina karsi cikalim.Kimsenin emegiyle ekmegiyle oynamayalim destek vermeyelim.Toplistte uye olurken bizi zorlamiyorlar uye olun diye biz gidip uye oluyoruz begenmiyorsak uye olmayiz.Bu kadar basit bence boyle bir haber portalina boyle birsey yapilmasi yanlis.Diallerciler el kol sallerken bunlara bulasmak ugrasmak dogru degil.

haberturk gercekten cok cimri bir kanal. 5-6 ay staj yaptırıyor ve ondan sonra çalışanlarına verdiği maaş max 500 YTL ( üni mezunlarına ) Sitedeki kaave reklamlarından cok iyi kazanıyorlar ve o kanalın bir scripte para vermesi hayal edilemeyecek bir şey ..

A

altar

Misafir
crawler' Alıntı:
haberturk gercekten cok cimri bir kanal. 5-6 ay staj yaptırıyor ve ondan sonra çalışanlarına verdiği maaş max 500 YTL ( üni mezunlarına ) Sitedeki kaave reklamlarından cok iyi kazanıyorlar ve o kanalın bir scripte para vermesi hayal edilemeyecek bir şey ..

500 mü? e yuh yani, bak tek toplistleri heklendiği için rezil olmuyorlar, bunu da öğrenmiş olduk, rezil bir patronları var galiba.

H

Heryerdeyiz

Misafir
Evet dün burda bunları okurken
Bugünde benim sitem heklendi malum şahıs tarafından script deliste2 idi...
Bu arada arkadaş büyük iş başardı tebrik etmek gerek...
Helal olsun sana be Büyük İşlerin Küçük Adamı ...

A

altar

Misafir
arkadaş işin şu güzel lirikleri sarfedebiliriz;

önünde bir ömür boşa mı geçsin?
gözünde bir rüya hep beklesin
cebinde bir umut gerçeği gizlesin
yarını olmayan gün geçmesin

küçük yolların kahramanı
büyük yolların şaklabanı

yoluna baş koy
yoluna baş koy
yoluna baş koy geç kalmadan

zamanın tortusu yüzüne çökmüş
üretme kaygısı çoktan ölmüş
gözünde bir gülüş yalana dönmüş
soğuyan düşüncen şimdi sönmüş

küçük yolların kahramanı
büyük yolların şaklabanı

yoluna baş koy
yoluna baş koy
yoluna baş koy geç kalmadan

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
altar' Alıntı:
dostum bende bir gazetede aynı işi yapıyorum, haber giriyorum, tek fark haberler ingilizce. Yalnız şöyle bişey var kimse bana bugune kadar butceden filan bahsetmedi. Bu tamamen haberturk ile alakalı bişey. O site çok ciddiyetsiz bu yüzden kaybetmeye mahkumlar mesela bir çok defa site :) ;) gibi karakterleri haberlerin title'larında gördüm.

Katılıyorum kesinlikle ciddiyetsizler.

(benim gibi evden on tane site yapan elemanların yaptığı sitelere benziyordu haberturk.com)

tabii ekmek yiyenler olabilir. heklenmesini tasvip etmek te imkansız ama biz heklerları tebrik edecek değiliz. Ancak bu site sahiplerinin de o kadar para kazanırken bu işe hakkını vermeleri gerekir. Biz webmasterların yanındayız.

Tasarıma kodlamaya adam gibi para verecekler !!

Saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5