İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Habertürk teknoloji

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece habertürk'te değil neredeyse tüm haber sitelerinde var aynı haber, haberi geçen ajanstan kaynaklanıyor galiba durum...

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel birşeye benziyor ama HT kaş yapayım derken gözü yerinden çıkarmış resmen =)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yorumlara güle güle öldüm sonra tekrar dirildim :D
Özellikle buna
Misafir 21.09.2008 14:52
çok güzel tasarlamış, ben almanya da bilgisayar teknikeriyim ve böyle arama motorlarına ihtiyacımız var. atta-botsa ismi desteklememe bir suç unsuru. bir başlangıç hayırlısı olsun.

Desteklememekte suç muş arkadaşlar dikkat edelim :=)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
veriler tamamen googleden cekiyor :) google rakip bir teknolojide bir arama motoru yapılabilir lakin onun alışkanlıgını kimse alamacagı için suan rakip yok gibi.

sopratutto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farklı ve belki de hoş bir site ama google'a rakip çıktı diye haberini yapmak çok saçma olmuş.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haberturk ün aspagaras haberlerinden bir tane daha. pireyi deve yapmak buna denir.. :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Klâsik Türk haberi işte.
"Bunuda yaptık", "Abarttık", "İnterneti Fethettik" :)

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel ama üstünde çalışmaları lazım google yaptıgım aynı aramayı attabottada yaptım ama aynı sonuçları elde edemedim eğer uzun soluklu olmak istiyorlarsa kendilerini çok iyi geliştirmeliler

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
güzel ama üstünde çalışmaları lazım google yaptıgım aynı aramayı attabottada yaptım ama aynı sonuçları elde edemedim eğer uzun soluklu olmak istiyorlarsa kendilerini çok iyi geliştirmeliler

Bu cevaba şimdi ağlasam mı, yoksa gülsem mi? :) Sanırım ya siteye hiç bakmamışsınız yada burada yazılanları okumamışsınız.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu haberi ilk yazıp internete veren şahsa YILIN BİLİŞİM YAZARI / MUHABİRİ ödülünü vermek istiyorum izninizle ...

tabi düzmece bi olayla siteyi meşhur etme çabasındaki bi şahıssa çok büyük başarı sağlamış bu başarısından ötürü extra dan tebrik etmek şart.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bir yolunu bulmak lazım
Bu haber için acaba ne kadar ödendi
Ya da böyle bir haber için nasıl buldular böylesi yeteneksiz muhabir-gazeteci zincirini?
Acaba bu tür bir reklam için destek istesek verirler mi?

Googla'a ben de rakip oldum arkadaşlar
ama
ben erken pes ettim
www.tennar.com :D

mavilens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
poweredby_FFFFFF.gif

Özel Arama

koca bir saçmalık girmeyin tıklamayın adam uyanıklık etmiş googledan vuracak parayı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito