İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HAFTA İÇİ 7 HAFTA SONU +15 K HİTLİ FİLM SİTESİ 500 TL ' DEN GİDİYOR

gumushaneli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi:PM (GERİ DÖNÜŞ YAPMAYANLARA -İTRADER VERME HAKKIMI SAKLI TUTARIM)
Site'niin Pr Değeri:Pr 0 (%85 bu güncellemede 4 5 olacaktır.)
Açık Arttırmaya Başlangıç Fiyatı500 TL
Min. Arttırma : 10 TL
Sitenin Aylık Getirisi:500 TL (LİNK ALARAK BU RAKAMI YÜKSELTEBİLİRSİNİZ.)
Sitenin Kategorisi:Film izleme
Günlük Tekil Hit Sayısı:Dalgalanma olduğu için hit değişiyor ancak min. 8 9 k Hafta sonları 20 k civarı oluyor.Dalgalanma bittiğinde 15 20 k arası olacak herkezde düşüş var.
Sitenin yaşı : 2 ay 3 günlük
Satışa Hosting Dahilmi?:Hayır
Banlı Olduğu Sponsor:Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru:Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi:Ücretli Tema Dahil 50 tl) + That's Wp Seo (İmleme eklentisi 50 tl)

Arkadaşlar çok emek verdiğim ancak başka bir projeye destek çıkacağım için bu sitenin düşüş yaşamasını istemiyorum.Site için yazdırmış olduğum 15 adet tv makalesi var canlı tv bölümüne eklenecek editlenip düzenlendi.%80 Film bulunmakta ve dizi az olduğu için ihtar yeme şansı düşük.Filmler üzerine yöneldik.Sitemiz için 35 adet civarı makale tanıtımı almış bulunmaktayız.Ara güncelleme başlamadan önce hafta sonları 35 k yı bulmuştur.Hafta içide 20 k civarı olmuştur.Site gelişmesi için aldığım link alınmıştır 1 bucuk ay civarı süresi vardır.Seo çalışması yaptırılmadan bu hale gelmiştir.3 reklam alanı şuanda doludur.Diğer siteler gibi hiçbir kullanıcıyı engellemeden reklam alanları düzenlenmiş ve eklenmiştir.Link alarak verdiğiniz ücreti 2 ayda çıkarabilirsiniz.
Sadece içerik girmeniz yeterlidir.Güncelleme bittikten sonra hitin +15 k üzerine çıkacağını görebilirsiniz.
Reklam firması değiştirerek yada diğer firmaları kullanarak daha yüksek paralar kazanabilirsiniz.Ben forumdan arkadaşlar ile reklam satışı yapıyordum.Bu hite daha çok ta kazanabilirsiniz ben izleyici kaçmaması için popup,splash gibi reklam türündeki reklamları vermedim.

NOT : PM isteyen herkes mesaj yollayarak beni bilgilendirirse memnun olurum sayaç bilgilerini sitemize hit aldığı kelimelerde oynama yapmaya çalışan kişiler vermeme durumunda bıraktılar.Hit istatiğine bilgisayarımdan bağlanıp bakılabilir.%99 google organik hit reklam alan kişiler sitenin değerini bilirler.

1 AYLIK BOT BEDAVA 107 ADET SİTEDEN İÇERİK ÇEKEBİLECEĞİNİZ VE ETİKET AYARLAMALARINI OTOMATİK YAPABİLECEK DİZİ FİLM VB. BÜTÜN İÇERİKLERİ ÇEKEBİLECEĞİNİZ BOTTUR.1 AYLIĞI KALMIŞTIR İSTERSENİZ UZATTIRABİLİRSİNİZ CUZİ Bİ MİKTAR İLE.

SİTE İÇİN 1 GÜN ÖNCE EKŞİ SÖZLÜK TANITIM SİPARİŞİ VERİLMİŞTİR 2 ADET BU TANITIMINDA ÇOK ETKİSİ OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM EKŞİ SÖZLÜK 'TE ÜYELİĞİN NEKADAR ZOR OLDUĞUNU HERKES BİLİR.

2 AYLIK SİTE İÇİN BU ANALİZ ÇOK İYİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM ;

lxpx3.png

Tekliften 48 Saat sonra satış sonlanacaktır.

Konu Multidir;

Websultan
Fuub
Oxxi
Wmaracı
Webmastersitesi
Webmaster.tc
İyinet

SİTENİN 10.05.2013 Tarihine kadar sunucu parası ödenmiştir.(Litespeed ve Cpanel)Devam edebilirsiniz bu da yanında hediyemdir.Dilediğiniz taktirde diğer aylar için uzatabilirsiniz son derece iyi bir sunucu.Fiyatıda makuldür.

gumushaneli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmastersitesinden gelen 630 TL lik teklif ile devam ediyoruz arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5