İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haftalık 10 TL Kazanmak İsteyenler (PTC)

gnyemre7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar. Bu site çok güvenilir ve kolay bir para kazanma yoludur. Çok basit bir yapıya ve çok basit görevler ile para kazandırmak amacındadır.

Yapmanız gereken sadece karşınıza gelen sitelere üye olup ( E-Posta etkinleştirmesi gerekenler etkinleştirilip) sisteme kullanıcı adınızı girmek. Üyelik başına ne kadar para verildiğini tam olarak bilmiyorum ama galiba $0.05 veriyor. Türk parasıyla 10 Krş'a yakın bir ücret veriyor. Günde en az 15-20 adete yakın site geliyor. ( İstisnalarda mevcut). Fakat yanlış işlem yapıldığında sayı gittikçe azalıyor.

Earn kısmına girip verilen linke üye olup kullanıcı adınızı "Username" kısmına girin ve 1-2 saat sonra en fazla 4-5 saat sonra site kontrol edip, "Stats" kısmına girecektir.

Ödemeler her pazartesi düzenli olarak Paypal üzerinden ödeniyor. Ben bu zamana kadar rekor olarak $3.38 kazandım. Fazla ilgilenmeme rağmen.

Kanıtı:

q18cj.png

Lütfen referansımla üye olun. Bunu çok görmeyin. Hayırlı Ramazanlar.

Site Burada

Referansız link: :(
Site burada

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5