İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hagi yuvasına dönüyor

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Galatasaray Hagi ile anlaşmış, yardımcılığını da Tugay yapacak.

Efsaneyi özledik tabi, ona olan sevgimiz saygımız ayrıdır.

Umarım başarılı olurlar...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Uzun vadede ne olur bilemiyorum ama pazar akşamı Mourinho da gelse şansınız yok yagmayok, maalesef... :hihi:

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
istatistiklere bakıldığında yeni teknik adamların ilk maçlarında genelde puan aldıkları görülmektedir :D

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İstatistiklere bakıldığında Galatasaray'ın son 10 yılda Kadıköy'de puan dahi alamadığı görülmektedir, kadroya bakıldığında maçı kurtaracak oyuncu görülememektedir ve tarihe bakıldığında tarih tekerrürden ibarettir.

Öhöm öhöm...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
İstatistiklere bakıldığında Galatasaray'ın son 10 yılda Kadıköy'de puan dahi alamadığı görülmektedir,
Öhöm öhöm...

Buraya kadar doğru diyelim seni kırmadan, ancak ondan sonrası anlamsız çünkü Galatasaray en iyi dönelerinde de yenilmiştir... Bu seferde de kötü bir durumda... Belli olmaz sonuç.

Öhöö öhöömm.

:ıslık:

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Geçende bir arkadaşımla legalparalaşıyoruz.
Dedim ki "Size fark atacağız, 5'ten aşağı olmaz."
Arkadaşım da dedi ki, "Tamam o zaman girelim legalparaya. Nesine?"
Dedim ki "Oğlum bak bilincin yerinde mi? Hangi konuda legalparaya giriyorsun? Neye iddaya giriyorsun sen?"
O da bana şu son derece acıklı olan cevabı verdi: "Lan oğlum 5 fark olmaz lan, hadi girelim legalparaya."

İstatistikler ne söylerse söylesin gerçek hayattaki olaylar gözümüzün önünde yagmayok, teknik direktörlerin ilk maçlarında aldıkları sonuçların da çok da bir önemi yok bence, hele de böyle bir derbide...

(Not: Alınma sakın ha, lafım sana değil, derbi muhabbeti sebebiyle ortam neşelensin istedim)

:)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Geçende bir arkadaşımla legalparalaşıyoruz.
Dedim ki "Size fark atacağız, 5'ten aşağı olmaz."
Arkadaşım da dedi ki, "Tamam o zaman girelim legalparaya. Nesine?"
Dedim ki "Oğlum bak bilincin yerinde mi? Hangi konuda legalparaya giriyorsun? Neye iddaya giriyorsun sen?"
O da bana şu son derece acıklı olan cevabı verdi: "Lan oğlum 5 fark olmaz lan, hadi girelim legalparaya."

İstatistikler ne söylerse söylesin gerçek hayattaki olaylar gözümüzün önünde yagmayok, teknik direktörlerin ilk maçlarında aldıkları sonuçların da çok da bir önemi yok bence, hele de böyle bir derbide...

(Not: Alınma sakın ha, lafım sana değil, derbi muhabbeti sebebiyle ortam neşelensin istedim)

:)

Wesc beni tanımıyor galiba :D
Arkadaşınız gibi diyoru ki "Lan oğlum 5 farkı kimin atacağı belli olmaz bu derbi..." :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5