İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hakkımda Açılan Şikayet Konusuyla İlgili

freewalle

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Arkadaşlar Öncelikle Size [MENTION=71643]seenturk[/MENTION] Nickli Şahısla Aramızda Geçen Her Yazışmalarımızı Paylaşacağımı Belirtmek İstiyorum.

teamweaver programıyla sizin bilgisayarınıza 1 kere vbulletin işlemlerini öğretebilmek için girdim gözünüzün önünde gösterilecekleri gösterdim kapattım programı çıktım eğer dünyada teamweaver programıyla ki sizin onay vermeniz gerkiyor bağlantıya dosya çekiliyorsa bilgi çekiliyorsa bana istediğiniz davayı açın ama şuan bu yatığınız iftira yazışmalarımızı herkesle paylaşacağım.

ayrıca bana telefonu kapatıyorsun demişsiniz telefonum 1 kere bile kapanmadı arama dökümanlarını bana ve forumlara bilhassa mahkemeye delil olarak sunmanızı istiyorum herkes yaptığının bedelini öder ve ödeyecektirde.

yazışmalarımız gün gün saat saat olduğundan çok uzun neredeyse 10 gün kadar yazışmamız oldu sırasıyla resim olarak ekliyeceğim arkadaştanda beni arayıp ulaşamadığının dökümanlarını tarih ve saat olarak paylaşmasını istiyorum ki ben kendisine herşeyi resim olarak ispatlı birşekilde gönderdim.

19 Mayıs Tatil Nedeniyle Kendisinin Bana Yazdığı Mesajları Yeni Görüyorum Ve Cevap Olarak Ne Yazdığımıda İlettim Resim Olarakta Ekledim.

ZZbBgZ.png

En baştanından en son zamana kadar geçen her konuşmamızı yaptığım işlemleri ve kendisinin bana yazdıklarını resim olarak ekleyeceğim.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 01:44 -->-> Daha önceki mesaj 01:27 --

Buda Arkadaşımıza Yazdığım Yazının (Resimdeki) Maile Attığı Yazı Ve Benim Cevabım.

ldaG7r.png

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 01:51 -->-> Daha önceki mesaj 01:44 --

Şuan ki Yazışmaların Devamı.

DPNb4m.png

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 02:02 -->-> Daha önceki mesaj 01:51 --

Saat 2 İtibariyle Resimin Devamındaki Yazışmamız

yE7aE7.png

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 02:10 -->-> Daha önceki mesaj 02:02 --

Yazışmanın Devamı

brzX6Y.png

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 02:21 -->-> Daha önceki mesaj 02:10 --

Buda Son Yazışmamız Bu Resimden Sonra Bana Forum İşi İle İlgili Yazdığı İlk Günden Bu Zamana Kadar Olan Yazışmaları Paylaşacağım ki Zan Altında Kalmayayım

GB8AW6.png

seenturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Öncelikle Size [MENTION=71643]seenturk[/MENTION] Nickli Şahısla Aramızda Geçen Her Yazışmalarımızı Paylaşacağımı Belirtmek İstiyorum.

teamweaver programıyla sizin bilgisayarınıza 1 kere vbulletin işlemlerini öğretebilmek için girdim gözünüzün önünde gösterilecekleri gösterdim kapattım programı çıktım eğer dünyada teamweaver programıyla ki sizin onay vermeniz gerkiyor bağlantıya dosya çekiliyorsa bilgi çekiliyorsa bana istediğiniz davayı açın ama şuan bu yatığınız iftira yazışmalarımızı herkesle paylaşacağım.

ayrıca bana telefonu kapatıyorsun demişsiniz telefonum 1 kere bile kapanmadı arama dökümanlarını bana ve forumlara bilhassa mahkemeye delil olarak sunmanızı istiyorum herkes yaptığının bedelini öder ve ödeyecektirde.

yazışmalarımız gün gün saat saat olduğundan çok uzun neredeyse 10 gün kadar yazışmamız oldu sırasıyla resim olarak ekliyeceğim arkadaştanda beni arayıp ulaşamadığının dökümanlarını tarih ve saat olarak paylaşmasını istiyorum ki ben kendisine herşeyi resim olarak ispatlı birşekilde gönderdim.

19 Mayıs Tatil Nedeniyle Kendisinin Bana Yazdığı Mesajları Yeni Görüyorum Ve Cevap Olarak Ne Yazdığımıda İlettim Resim Olarakta Ekledim.

ZZbBgZ.png

En baştanından en son zamana kadar geçen her konuşmamızı yaptığım işlemleri ve kendisinin bana yazdıklarını resim olarak ekleyeceğim.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 01:44 -->-> Daha önceki mesaj 01:27 --

Buda Arkadaşımıza Yazdığım Yazının (Resimdeki) Maile Attığı Yazı Ve Benim Cevabım.

ldaG7r.png

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 01:51 -->-> Daha önceki mesaj 01:44 --

Şuan ki Yazışmaların Devamı.

DPNb4m.png

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 02:02 -->-> Daha önceki mesaj 01:51 --

Saat 2 İtibariyle Resimin Devamındaki Yazışmamız

yE7aE7.png

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 02:10 -->-> Daha önceki mesaj 02:02 --

Yazışmanın Devamı

brzX6Y.png

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 02:21 -->-> Daha önceki mesaj 02:10 --

Buda Son Yazışmamız Bu Resimden Sonra Bana Forum İşi İle İlgili Yazdığı İlk Günden Bu Zamana Kadar Olan Yazışmaları Paylaşacağım ki Zan Altında Kalmayayım

GB8AW6.png

arkadaşlar daha önceden bu konuyla ilgili herşeyi yazdım. aynı şeyleri tekrar etmenin lüzumu yok. iyinet forum şikayetim var kısmındaki o arkadaşında freewalle hakkındaki şikayetine bakabilirsiniz.tatil dolayısıyla 22 mayıs 2017 saat 11:00 a kadar benden aldığı 650 tl.yi bana geri yatırmazsa iş mahkemeliktir.kendisinede söyledim. hayatta peşini bırakmam. acımız olmasa niye yazma ihtiyacı duyalım bu kadar.Başka bir şey yazmıyacağım.

freewalle

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
arkadaşlar daha önceden bu konuyla ilgili herşeyi yazdım. aynı şeyleri tekrar etmenin lüzumu yok. iyinet forum şikayetim var kısmındaki o arkadaşında freewalle hakkındaki şikayetine bakabilirsiniz.tatil dolayısıyla 22 mayıs 2017 saat 11:00 a kadar benden aldığı 650 tl.yi bana geri yatırmazsa iş mahkemeliktir.kendisinede söyledim. hayatta peşini bırakmam. acımız olmasa niye yazma ihtiyacı duyalım bu kadar.Başka bir şey yazmıyacağım.

bana yazdıklarınızın ve yaptığım tüm işlemlerin kaydı mail adresimde duruyor hepsini paylaştığım zaman okuyanlar karar verecekler. ben 650 tl size geri veririm sizde bana 10 günlük emeğimi geri verebilecekmisiniz ? veremeyeceksiniz tabiki, acınız varsa cepten arasaydınız niye aramadınız ? ben elimden geleni yaptım fazlasını yaptım bilmediğiniz şeyleri bile öğrettim anlamadınız teamveawerla bir kere bağlanıp smile eklemesini vs. gösterdim. Babama yaptığınız hakaret ve şahsıma yaptığınız iftira, hakaret ve hırsızlık suçlamalarının peşini bırakmayacağım o kadar emeğim oldu sizde

Konuşmalarımızın bir kısmından alıntı yaptım buyrun:

P0LJEv.png

Jaob7B.png

Bir dediğinizi 2 etmedim bumuydu karşılığı:

gq3MkR.png

4 Gün Öncesinin Sadece Bir Bölümü

brz7Y8.png

Arkadaşın Kendisi Tema Daraltmış Yine Müdehale Ettim Normalde Kimse Bakmaz :

1LQODj.png

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 03:43 -->-> Daha önceki mesaj 02:55 --

5 Mayısta Lisans Bilgilerini Teslim Ettim Arkadaşta Giriş Yaptı:

z3Po47.png

mucasoz

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar bu haysiyet yoksunu ********e dikkat edin beni 600 TL çarptı. Orjinal vb yüklüyorum + premium tema premium icon yüklüyorum diye söyledi, korsan vb forum + korsan tema icon kurdu. 600 TL de para mı aldı. Ben işe uyanıncada face ten watsuptan engelledi. ismi emre çelik telefonu 0507 160 17 60

hesap numarasıda bu ziraat 2638-60743047-5003

tr 6800 0100 2638 6074 3047 5003

buda bana verdiği adrestir.. ne kadar doğru meçhul

şarhöyük mahallesi yumrukaya sokak no 8 kat 4 daire 9 eskişehir tepebaşı merkez

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5