İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hakkımda ne düşünüyorsunuz ?

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Evet, İyinet'e üye olalı 1 ayı geçmiş. Forum üyeleri hakkımda ne düşünüyor merak ediyorum ? :elleme

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Sitede en çok sevdiğim kişiler arasındasın kardeşim. Daha önce de söylemiştim. Senden 2 yaş büyüklere bile " Abi " diyerek, onlarla konuşmanda saygıyı hiç eksik etmemen en sevdiğim özelliğin. Çünkü burada senin yaşında olupta bana " Kardeş, arkadaşım vs.. " diye konuşan arkadaşlarımız var. Her ne kadar bunlara çok takılmasam da, yine de benim için en önemli şey Saygıdır. Ayrıca meraklısın, hırslısın. Bunları da pozitif yönde kullandığın için ayrıca takdir ediyorum seni. Bu şekil de devam edersen çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Her hangi bir sorunun da çekinmeden yaz kardeşim. Başarılar diliyorum.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Teşekkür ederim abi :) Hakkımda olumlu düşünmen beni gerçekten çok ama çok mutlu ediyor. İnşAllah hep beraber görürüz o günleri. :)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
İyinetteki ilk ticaretimi seninle yaptım, yeniçerinin de dediği gibi gayet saygılısın. Ama insanlara fazla güvenme bence ;) Ben daha ücreti yatırmadan admin yapmıştın sayfada :)

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Abi ben de ilk ticaretimi seninle yaptım :) Sen bana güvenmiştin. Ben neden sana güvenmeyeyim abi ? :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Msn üzerinden konuşuyoruz sanırım sık sık ama orada nickname kullanmadığın için karıştırabiliyorum. O kişi olduğunu varsayarsak;
İyi birisin, daha önceki yorumlarda denildiği gibi saygılı birisin. Bir iş yapmadan önce danışman, 'bu böyle daha mı iyi?' veya 'Bu nasıl olmuş abi?' diyor olmanda artı katıyor sana. Her ne kadar yeni olsanda - ki bende eski sayılmam- gelecek vaad eden bir arkadaşımızsın. Yaptıkların, yapmaya çalıştıkların hoş şeyler cidden. Bu konuda kendini geliştirmeni diliyorum. Psd to css yada html, css öğrenmek istiyor olabilirsin onlardada daha fazla pratik ve daha fazla kaynak ile iyi bilgiler kapabileceğin kanaatindeyim.
Başarılarının devamını diliyorum...

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Teşekkürler abi. Düşüncelerin beni çok mutlu etti :)

T

themaniac

Misafir
ben cok insan gordum burada. yasi turlu turlu. ben genelde herkese yasini bilip bilemicem icin hocam derim kucugede buyuge de. yenicerininde dedigi gibi 12-13yasinda bazi uyeler bana yok kardesim, ne dion kardesim sen falan gibi kelimeler kullandiklarindan zaten olmayan degerlerini yitirmislerdir. ama Perseus gercektende benim icin degerli bir kardesimdi. ben bu cocugu cidden sevdim yani. efendi birisi, bilmis takilanlardan degil yani.
ne zaman olsa suna ihtiyacim var dese yaninda beni bulacaklardan birisidir.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Allah razı olsun abi. :) Çook teşekkür ederim sana :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ben bişey düşünmüyorum. iyi bir insansındır umarım

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yetenekli bir arkadaş. Büyüklerine karşı saygılıdır. Severim kendisini.

10 sene sonra iyinet'in admini olacakmış :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5