İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

haksız Itrade ve Küfürlü mesaj

hernan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://forum.iyinet.com/site-satis-siparis-takas/150946-izmir-cetesi-hitli-site-satiliktir.html

Bu site satışımda istanblue nickli kişiye kaldı 50TL olarak. Kendisi teklif verdi. Site kendisinde kaldı ve özel mesajla ödeme bilgilerimi gönderdim. Cevap vermedi 2 gün boyunca. Ta ki Kendisine -trade atana kadar... Kendisine attığım trade notu

Siteye teklif verdi. Özel mesajlara dönüş yapmadı. Olumsuz ticaret

Arkadaşın verdiği haksız trade notu sahtekar diyor.

Sahtekar

Bugün konuya yazdığı mesaj aynen şudur.

Lan ftp yi kopyala yapıştır yapmışsın adamlar öyle diyor.Bir keriz ben çıktım teklif verdim amq.Ne yapıyorsun.

İlk olarak haksız Itrademin silinmesini ek olarak bu kişinin şahsıma hakaretten süresiz banlanmasını istiyorum.

İyinete geldim bir değişiklik olmuştur diye ama sanırsam hiç bir değişiklik olmamış. Domain satış konusu açtım, ürün satış konusu açtım, site satış konusu açtım. Birisi demiş ben o laptopu 500e aldım resimdeki laptop mu birisi demiş şöyle olmaz falan. Eminim yaş seviyesi 18in altında olan kişilerle karşılaştım burada. 31 yaşında birisi olarak cidden gücüme gidiyor bu şekilde itham edilmek ki R10da yaptığım alışverişlerde kimsenin 1 kuruşuna göz dikmemişimdir. Başlıktaki 2 sitede benim. Ana sitemdeki yazıları kullanmaya hakkım olduğunu düşünüyorum. Kimsede karışamaz. İstenmiyorsa teklif verilmesin.

Lütfen -trademi silin ve bu yaşı 18 altında olan arkadaşı süresiz banlayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5