İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi Banka Hesabı Sizce?

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar yeni hesap açtırıcam.En az yıllık ücret alan, en az havale ve eft ücreti alan.İnternet bankacılığı güvenli olan.Bir sorun olduğunda karşımızda muhattap bulabileceğimiz.Kısaca en uygun ücret kesintisini yapan ve iyi hizmet veren banka ve hesabı hangisi?

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tartışmasız
ingbank eski oyak bank..

çok az ücret alırlar ve eft havale ücretsiz yaparsın internetten..

ama cok kullancaksan garanti iyidir.. garantidede havale cok fazla kullanıcısı olduğu için işe yarar..

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Garantinin yıllık hesap kesintisi 50 YTL'miş.Yani hiç hesabı kullanma yinede 50 YTL alıyorlar.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Garanti dicemde geçen eft yaptım 15 lira, 2,20 ücret kesti...

Ama internet şubesi ve sanal kartına aşina olduğum için bırakamıyorum :)

Hesap kesim ücreti içinde öğrenci iseniz almıyorlar, benim öğrencilik biteli 1 sene oldu ama hala almıyorlar.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yapı kredi kullanıyorum tavsiyede ederim.İnternet bankacılığı çok kullanışlı.

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Garanti İnternet Şubesi'nden yaptığınız Havale işlemlerinde tutardan bağımsız olarak 70 YKr. işlem ücreti alınmaktadır.
Garanti İnternet Şubesi'nden yaptığınız EFT işlemlerinde tutardan bağımsız olarak 2,2 YTL işlem ücreti alınmaktadır.

Ayda 5 eft 5 havale yapsam bana maliyeti. 15ytl yapıyor. Çok para...

Öğrenciden hesap hizmet bedeli almayan eft ve havale ücreti düşük olan bir banka bulamadım hala?

A

a.ışık

Misafir
tabii ki ziraat bankası! şu ande devlet bankası olduğu için en ucuzu o ;)
hesap işletim ücreti: 3 ayda 1, 3 ytl imiş, ben sordum. 500 ytl'den fazla paran
durursa sürekli de hesap işletim ücreti almıyorlarmış.
yeni açtırdım hesabı ama gayet memnunum :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
iş bankası kullanıyorum yıllardır. ne hesap kesim parası aldılar ne birşey havale zaten ücretsiz. EFT desen 1 YTL ben yıllardır kullanıyorum memnunum.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
yapı kredi
- online destek
- ücretsiz havale
- güvenilirligi tam

işbankası acayip ters yapı kredi actır kullan ama işbank para transferini açtırmak için uğraş ödemeler gelince sorunlar oluyor en iyi YKB

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hem az eft hem yıllık masraf ücreti az alıcak birde üstüne üstün güvenli olucak bu aradıgın 3 bir arada olmuyor işte :)

Her bankanın politikası farklıdır. Ben akbank tavsiye ederim internet bankacılıgında güvenlidir. Eft masrafına gelirsek her banka gibi kesiyor eskiden akbank tan akbanka kesmezdi şimdi 0,60 gibi bir oran kesmeye başladı. Yılık masraf ücreti 70 ytl sanırım 6 ayda 35 şeklinde kesiyor

deeds

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam belki duymamışsındır ama kesinlikle Türkiye Finans ve Katılım Bankasını öneririm eft için ücret almıyor yıllık kesim ücreti flnda yok yani yıl içinde 1 yt lik bile para kesmiyorlar vede internet bankacılığı çok kullanışlı

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iş bankası veya finansbank ı öneririm

işbankasında otomoatik ödeme talimatın varsa yıllık işlem masrafı almıyor

bende yellowmoon gibi uzun zamandır işbankası kullanıyorum çok memnunum birde istediğim krediyi kefisliz verse çok iyi olacaktı ama vermediler :)

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş bankası kullanıyorum yıllardır. ne hesap kesim parası aldılar ne birşey havale zaten ücretsiz. EFT desen 1 YTL ben yıllardır kullanıyorum memnunum.

bende iş kullanıyorum
havale ücretsiz
yolladığın eft miktarı ne olursa olsun 1ytl
ayrıca muhattapta buluyorsun karşından ve bayada ilgileniyorlar
güvenlik acısından kendine özel sorular ekliyebiliyorsun yada şifre için sana bi anahtarlık veriyorlar her girişte başka şifre
ayrıca eft yada havale yaparken cep telefonuna onay kodu geliyor ve bunu girmeden işlemde gerçekleşmiyor
ben gayet memnunum

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alışveriş yapacağın kişileride düşünerek karar ver hangi bankayı kullanacağına, sana gelecek havale ve eft'leri de düşün, senin kullanacağın banka havale ve eft'den ücret kesmeyebilir ama karşı taraf sana eft veya havale göndereceği zaman her seferinde ücret ödemek zorunda kalacaktır. Bu bakımdan yaygın olan bir bankayı kullanman daha yararına olacaktır. Mesela iş bankası gayet yaygın havaleden ücret almıyor, eft ise 1 ytl. Yıllık işlem ücreti ise senede 2 kez 20'şer ytl alıyor öğrenciysen veya maaş hesabın varsa bu ücretide kesmiyor.

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hem az eft hem yıllık masraf ücreti az alıcak birde üstüne üstün güvenli olucak bu aradıgın 3 bir arada olmuyor işte :)

Ben burayı anlamadım :)

Bankadan bahsediyoruz değilmi?
Bilmiyorum doğruluk derecesi nedir ama bence bu yanlış bir düşünce gibi geliyor.Sonuçta bahsi geçen yer banka, bakkal değil.

Kolay Gelsin.
Saygılarımla;
@cortes

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5