İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hangi banka

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
merhaba arkadaşlar;
adsense bana ödeme yapacak. şu anda akbank hesabım kayıtlı adsensede.. başka bir bankadan hesap açacağım..
hangi bankayı önerirsiniz..

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bir sorun çıkmazsa ilk defa bu ay ödeme alacağım. Ben Ziraat Bankası hesabımı ekledim. Doğrulama ücreti kısa sürede gelmişti. Sanırım Adsense'de gönderildikten kısa süre sonra hesabıma gelecektir.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Halkbankası nı tavsiye ederim :) tamamen kurumuma olan bağlılığımdan

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bugün vakıfbank müşteri hizmetlerini aradım; "eğer dolar olarak para yatacaksa dolar hesabı açın" dediler.
tl hesabına mı geliyor para, yoksa dolar hesabına m?

T

trgy

Misafir
TL aç uğraşma dolar falan, o günün kuru üzerinden yatırıyorlar TL olarak(geçen ay hariç.). Bilmez onlar hayatında kaç kere google'dan ödeme almış.

hakanzorbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu dolar hesabı konusunu açıcaktım bende buraya yazayım. Tanıdığım var bankacı oda dolar hesabı açtır diyordu. Geçen ay kurdan dolayı baya fark oldu. Bu ayda düşük hesaplarlarsa öyle yapacağım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5