İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hangi dosyalara Chmod izni verilmeli

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ilk sorum konu başlığındaki sorudur birde görünüm/bileşenler menüsünde hiçbir değişiklik yapamıyorum burayla oynayabilmek için hangi dosyaya izin verilmeli yardımlar için teşekkürler şimdiden:alkış:

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Yanlış kurmuş olabilirsin cünkü izin vermene gerek yok :S

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Düzenlemek istediğin dosya mesela footer.php mi ?
o zaman temandan footer.php yi bulup izin verirsin. Düzenlemek istediğin dosyalara izin verirsin. Bu footer. header vs. temanın dosyalarının içinde sanırım tam olarak hatırlamıyorum.
emirtecno temanda site üzerinden bir değişiklik yapacağın zaman izin vermeni istiyor.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ben görünüm/bileşenlere girince hiçbirşeyi değiştiremyirum şuandaki sorun tam olarak bu buna izini nasıl verebilirim.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
wp-content dosyası içinde plugins ve themes dosyasına 777 ch mod yap birde uploads dosyası oluştur orda onada 777 yap güncellemeleri ve dosya yüklemelerini rahatlıkla yaparsın kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5