İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi Forex Sitesi İyidir?

raktan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi Forex Sitesi İyidir?

• Forex şirketi tavsiyesi
  • En iyi forex şirketleri 2019
  • Yabancı forex firmaları
  • En iyi forex şirketi ekşi
  • En çok kazandıran forex şirketleri
  • Yabancı forex şirketleri 2019
  • 2019 forex firmaları
  • Destek forex
  • Güvenilir forex şirketleri

Moderatör tarafında düzenlendi:

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haberforex.com/forex/forex-firmalari

seocuu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu forex sisteminde 100usd verip 10000 borclaniomussun sonra ona gore yatirim yapiomusssun fln... bu paranin 10000 bininide batirirsam toplam benim 100ummu gidio yoksa adamlara borclaniomuyum ?!

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
OLAY ŞU: bir günde dolar euro karşısında ne kadar artar ya da düşer? taş çatlasa %1 mi ? evet

o zaman zararın ne olur 100 dolarda 1 dolar. karın ne olur yine aynı 100 dolarda 1 dolar.

bu forex şirketleri düşünmüşler bu enayilerin parasını nasıl alabiliriz diye ve kaldıraç sistemini bulmuşlar. 100 dolara 100 katı işlem yapıyorsun . 100 dolarla 10 bin dolar yani. 10bin doların %1 i ne yapar? 100 dolar yapar .gitti mi elindeki 100 dolar ? işde böyle yani.seni donuna kadar yolmanın bir başka ismidir bunlar.

vatanda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar türkiyede su anda forex konusunda işe yarar hiçbir firma yok. Ciddi anlamda yatırım yapacak var ise yabancı ve güvenilir şirketlerle çalışsınlar. pip aralarına dikkat etsinler. Forex çok çok hızlı bir piyasadır Gerisi qumardır çok dikkat edin.

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya ne korkuyosun bu kadar forex den borsadan arkadaslar anlamıyorum sizi kaldıraç kulllanmayacaksınız birinci kural kaldırac riskdir ama kaldıraçsız 100%1000 kazanırsınız
100%1000 kazabilme ihtimali olan sistemde kaybedersen sadece 100%100 kaybedersin korkmayın bu kadar ya adamlar size kaybetme ihtimalinizde bütün paranızın gidiceğini söylüyo ama kazanma ihtimalinde dünyanın parasını kazanıyorsun :D ama bu işler taktik analiz ister güzel severim borsayı eğlencelidir :)

prkontrol.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Foreks konusunda 8 yıllık tecrube sahibiyim. istediğinizi sorabilirsiniz. Yardımcı olurum. Boşuna paranızı kaptırmayın.

apartopar06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya Türkiye'de bu işlerin oturmasını bekleyin ama illaki ben oynayacağım bu piyasaya gireceğim derseniz. mig bank hesap açılışı sırasında biraz uğraşacaksınız sanırım en az 2000-usd ile hesap açılıyor.n.cüzdanının onaylı örneği ve son 3 aya ait adres gösterir belgeyle beraber hesap açılış sözleşmesini doldurup göndermeniz gerekecek ( noter onayı ve ptt kargo yaklaşık 40-50 tl tutar). fakat yatırım bankası yeterliliği aldılar ve şuan yatırım bankası konumundalar , denetlenmektedirde ayrıca kimse reklam yaptığımı filanda zannetmesin bu brokeren temsilcisi filanda değilim öyle olsa referans linkimi koyardım sadece bu piyasanın içinde birisi olarak görüşlerimi ilettim.şimdiye kadar para çekme sıkıntısı filan yaşamadım . iyice araştırın abuk sabuk yok forex kazançları-vay efendim fırsatları gibi para tuzaklarından kaçının çok ufak mebleğlarla hesap açıp size bonus verenlerden uzak durun 3-5 ay demo hesaplarda çalışın kendinizi geliştirin sakınha gidipte 500-1000 usd verip hazır sistemlerden almayın bunların hepsini bilimum forumlardan zaten biraraya getirebilirsiniz.
saygılar

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kesinlikle yerli bir broker ile çalışmanızı tavsiye ederim. Cünkü hem daha güvenli hemde SPK denetiminde, ayrıca denetlenen kurumda işlem yapmak son derece güvenilirdir. Tavsiye edebilecegim firmalar: Finansonline, İş Yatırım, GCM Menkul

xpara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Destekfx çalışıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

kebo_gzb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğitim almadan sakın çalışmayın derim, 3 seviye eğitim aldım, hala demo hesap üzerindeyim. Biraz riskli durum ama öğrenirseniz sorun olmaz, her kurum eğitim veriyor fakat birebir eğitimi isikfx' den alıyorum

caners98

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
integralforex.com mu yoksa ben her yerde gmc forex o mu daha iyidir

adnan_ta

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Anyoption firması var, sanırım bu firmada forex işlemleri yapıyor?

anna

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Spread tutarı düşük olan, MetaTraderı takılmayan, çalışanları hızlı ve ilgili olan iyidir. Ama en önemlisi öncelikle SPK lisansı olması.

ef_sane

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Alman Forex Robotu

Türkiyede forex işlemi yapan ve yüzde 90 oranında bilincsiz islem yapilmasindan dolayi para kaybedenlerin olduğu piyasada almanyada finans kurumlarında üst düzey yöneticilik yapan Anna Türksoy un forex de alman forex robotu ile uygulayarak nasıl 11 bin dolar kazandığını siteden takip ederek bilgi sahibi olunuz.
borsateknikleri.com/forex-robotu

byfrm1943

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gcm forex sitesini tavsiye ediyorum.Bana göre alanındaki en kaliteli site.İlk başlarda demo hesap açmanı tavsiye ederim.
gcm forex hesap nasıl açılır öğrenmek için aşağıdaki yazılarıma bakabilirsiniz
forex demo hesap açma
Forex gerçek hesap açma

abelg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forex bilgi analiz için tavsiye ediyorum
borsasistemi.com :harika:

Turker71

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
parabin.com Sitesindan güncel forex pivot noktalarını takip edebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5