İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi Kategoriye eklemeliyim

sanalseo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar ehliyet sınav soruları sitemi dmoza eklemek istiyorum ancak site için uygun kategoriyi bulamadım yardımcı olabilecek varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

dark_streams

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar ehliyet sınav soruları sitemi dmoza eklemek istiyorum ancak site için uygun kategoriyi bulamadım yardımcı olabilecek varmı ?

buraya ekle alexa değerin 1 hafta içinde çok iyi seviyede olur faydasını görürsün

Kalıcı Backlink İnternet Tarihinin Bir Parçası Olmak İçin Satın Alabilirsiniz Paypal Ödeme

Yapmanız gereken tek şey siteye girdiğinizde ne kadarlık bir reklam alanı satın almak istediğinizi işaretleyip buy butonuna basarak gerekli bilgileri girerek reklam resminizi ekliyorsunuz site linkini belirtip sonra paypal ödeme çıkıyor paypal ile ödemenizi geçtikden sonra 24 saat içinde reklamınız onaylanıyor..

100 pixel = 1 kare alan fiyatı sadece 10 dolar

Alexa Değeri Şimdilik

Global Rank

633,522

Rank in TR

7,985

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi