İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi oyunları oynuyorsunuz?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Merhabalar,
Şu sıra düzgün bir oyun arıyorum ama kafama göre birşeyler bulamadım. Sizler ne oynuyorsunuz merak ettim. Oynadığınız online (mmo,mmorpg,mmofps vb.) ve pc oyunlarını yazarsanız sevinirim.

Allods oynayanlar nasıl birşey onuda yazabilirlerse sevinirim. :ıslık:

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Abi sen şu torrent işine bi ısınamadın gitti ya :sinir: 32 part ne demek ya, hemen ben sana bitane Zamunda Torrent upload edeyim ?

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Wolfteam, Rappelz(1 hafta oynadım. Arkadaş güzel diyor ama ben pek alışamadım.), Travian, Halo 2 ve Halo Combat Evolved (Multiplayer oynamanı tavsiye ederim.)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
modern warfare 3 oynuyorum ve cs

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
browser oyunlarından seafight ve ikariam oynadım biraz sevdim. Diğerlerine ısınamadım.
Mw güzel gibi görünüyor en kısa zamanda denemek isterim.
Cs ise dün denedim yükleyemedim. Açılırken bazı sorunlar oldu.
Halo daha önce bana yollamış mıydın resmini öyle birşeyler hatırlıyorum cagri.
Travian sevmedim :)

Perseus, o işi bana detaylı bir atarmısın ne kadar sürer ortalama yarın pes 2012 kuracağım dvd buldum.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
browser oyunlarından seafight ve ikariam oynadım biraz sevdim. Diğerlerine ısınamadım.
Mw güzel gibi görünüyor en kısa zamanda denemek isterim.
Cs ise dün denedim yükleyemedim. Açılırken bazı sorunlar oldu.
Halo daha önce bana yollamış mıydın resmini öyle birşeyler hatırlıyorum cagri.
Travian sevmedim :)

Perseus, o işi bana detaylı bir atarmısın ne kadar sürer ortalama yarın pes 2012 kuracağım dvd buldum.

Browser oyunu deyince aklıma Darkorbit geldi. Seafight' ı sevdiysen Darkorbit'ide seversin(ikisi de Bigpoint yapımı zaten). Özellikle 100-150 kişi ile TeamSpeak'de(sesli konuşma programı) toplanıp operasyon yapmak çok güzel oluyor :D 12 yaşından tut da 50 yaşına kadar herkes oluyor TeamSpeak'de ve birini komutan seçiyoruz diğer şirketleri basıyoruz.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
knight bir ara bende oynadım; pek hoşuma gittiğini söyleyemem.
darkorbit oynadığım oldu ama browser oyunlarına karşı bir önyargı mıdır nedir sevemedim.
Manager oyunları güzel oluyor. Bir sıra bende oynuyordum. Şu sıra daha aktif oyunlar bakıyorum.
creed bir sürümünü oynadığım adamı bir yere vs. yatırıyorlardı. Hangi sürüm bilemem köy gibi bir yerde başlıyordu. Grafik olarak mükemmel bir oyun.
bus simulator deyince 18 whells of stell america aklıma geldi. Güzel oyundu :)
Teşekkürler arkadaşlar.
Prince of persia ve carbon yüklemeye çalışıyorum. Wolfteam oynuyorum.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
knight bir ara bende oynadım; pek hoşuma gittiğini söyleyemem.
darkorbit oynadığım oldu ama browser oyunlarına karşı bir önyargı mıdır nedir sevemedim.
Manager oyunları güzel oluyor. Bir sıra bende oynuyordum. Şu sıra daha aktif oyunlar bakıyorum.
creed bir sürümünü oynadığım adamı bir yere vs. yatırıyorlardı. Hangi sürüm bilemem köy gibi bir yerde başlıyordu. Grafik olarak mükemmel bir oyun.
bus simulator deyince 18 whells of stell america aklıma geldi. Güzel oyundu :)
Teşekkürler arkadaşlar.
Prince of persia ve carbon yüklemeye çalışıyorum. Wolfteam oynuyorum.

Oda kuralım s2 yıkımı yapalım bir ara :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5