İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi üniversite mezunu olmak isterdiniz?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mit,Stanford veya Harvard,bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olmak isterdim.

(Kendi okuduklarım için çok şükür tabi)

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende hep ankara gazi üniv.hukuk okumak isterdim ama
malesef g.antep işletme okudum oda 2 yıllık neye niyet neye kısmet:D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ahhh... ahh...!!!
Tüm üniversitelerden/bölümlerden mezun olacak kadar genç olmayı isterdim (ama kampüsü olanlardan)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Birinci üniversitemden memnun olmasamda ikinci de isteğimi yerine getirdim sanırım. Üniversiteye girecek arkadaşlara tavsiyem üzerinde Yıldız Teknik Üniversitesi yazan binadan uzak durmaları. Zira binanın üzerinde üniversite yazsa da aldanmayın, üniversite değil orası.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önemli olan hangi üniversite oldugu değil üniversite okumuş olmak diyorum.. ben sadece ismi için mit veya stanford da inşaat elektronik isteyebilirdim fakat odtü benim için yeterli şuan..

ayrıca türkiyede bilgisayar mühendisliği okumanın hiç bir anlamını görmüyorum donanım alanında çalışıcak yer yok yazılımıda niye üniversitede öüğreniyorsun:S

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
önemli olan hangi üniversite oldugu değil üniversite okumuş olmak diyorum.. ben sadece ismi için mit veya stanford da inşaat elektronik isteyebilirdim fakat odtü benim için yeterli şuan..

ayrıca türkiyede bilgisayar mühendisliği okumanın hiç bir anlamını görmüyorum donanım alanında çalışıcak yer yok yazılımıda niye üniversitede öüğreniyorsun:S

Çünkü firmalar yazılım bilmeni istiyor ancak aynı zamanda bil müh. de olmanı istiyor.

X

Xman

Misafir
Ben gazi işletme mezunuyum, istediğim bölümdü o nedenle memnunum mezun olduğum fakülteden ;)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Stanford üniversitesi - Uluslar Arası Ticaret ve Finansman

eğer öyle bir bölüm varsa tabi :)

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Okuduğum üniversitenin mezunu olmayı isterim ama biraz zor gibi gözüküyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5