İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangisi Olsun?

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaşlar..
Bugün bir domain ve host alacağım..
Bulunduğum il ile ilgili haber ve bilgi sitesi olacak.
Yalnız, domain olarak bir çok seçenek var ve ben henüz karar verebilmiş değilim.
Bu yüzden siz değerleri arkadaşlarımdan yardım istiyorum.
işte domainler; lütfen en güzel olanı yazınız..

Adana.tc (bu domain üzerinde düşünüyorum)
Adanabilgi.com - org - net
haberadana.net - org - biz - web.tr - de
adanahaber.biz - de
adanali.biz - gen.tr
haber01.biz
adanahaber.gen.tr - in
adanahaber.tv
haberadana.tv
adanali.tv
haber01.tv
haber01.tc

Lütfen en güzel domaini yazınız.. yukardakilerin hepsi boş...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
en iyisini zamanında kapmışlar:D
adanahaber.com iyi olurmuş yukarıdan verecek olursam haberadana.net - org - biz - web.tr - de bu iyi olabilir
bence çıtayı yükselt adana bilgi sitesi dışında adana.tv gibi bi domain al adanayı videolarla anlat (çok mu uçtum :eek:

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
yok be tam senden beklediğim bir fikirdi, yazacaktım tam yok dedim depresan yazar :D
şakayı bırakalım, adana.tv alınmış olabilir. sorguladın mı? ben üşendim de :p ama alınmadıysa iyi bir fikir...

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
xedal 01haber.com düştü düşüyor, bugün yarın düşer elinde en güzeli olur alabileceklerinin...

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
adanahaber.com iyi olurmuş yukarıdan verecek olursam haberadana.net - org - biz - web.tr - de bu iyi olabilir
bence çıtayı yükselt adana bilgi sitesi dışında adana.tv gibi bi domain al adanayı videolarla anlat (çok mu uçtum
valla güzel sööledin.. ama videoları bulmak mesele..
aslında amacım, o il ile ilgili tarihi ve turistik bilgiler vermek, haber, spor vs.. yani Mynet veya EKolay Türkiye için neyse, ben de Adana için onu yapacağım.. Sadece Adana..
Önerilerinizi bekliyorum..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Xedal çıtayı hazır yapılmış videolarla yükseltmicektin, paraya kıyıp ekipman alacaktın çıkacaktın dağ bayır adanayı gezecektin. köylere gidecektin tarihi yerlerini bizzat sen veya herhangi birisi anlatacaktı. mynet ekolay gibi olmak istiyosan masa başı işi yapmamalısın. para harcamalısın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5