İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

harika bir adsense yerleşimi :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
ADSense mi ben görmedim ya :D O Kadar süper valla helal olsun ..

Premium mu bu şimdi ?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
valla icimden yuhhh demek geliyor hicbişeyde farkedilmiyor dikkatlice bakılmadıkdan sonra

konudışı / visit sen hala yatmadınmı bir sürü mırın kırı ettin msnde yatcam diye :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Adsense premium'ların kodları o kadar uzun mu oluyor? Daha önce hiç dikkat etmedim ama bu kadar uzun kod olması anlamsız geldi bana.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Benim anladığım kadarıyla bunun için bir script hazırlamış reklamları oradan süzüyor, incelemek lazım.

ps: pigeon senin işi halledelim bana msnde online olacağın zamanı söylede bende gireyim : )

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kodu:

<script type="text/javascript">google_ad_client = "pub-3923982981600523";google_ad_output = "js";google_ad_type = "text";google_max_num_ads = 8;google_ad_channel ="2422942707";google_color_line = "ff0000";</script><script type="text/javascript" src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js"></script>

edit. online ım. kodu siz de bir kontrol edin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google Adsense premium'ların kodları o kadar uzun mu oluyor? Daha önce hiç dikkat etmedim ama bu kadar uzun kod olması anlamsız geldi bana.

evet o kadar uzun aşagıdaki kod sedo yönlenmiş bir sitedeki link

sedoparking.com/search/redirect.php?f=http%3A%2F%2Fpagead2.googlesyndication.com%2Fpagead%2Ficlk%3Fsa%3Dl%26ai%3DBIkJ6aK5DRr-rCJrcmgPFyLjKDarC3xzyzfivAsCNtwHAmgwQAhgCIIiezAMoCjAAOABQ4_r63vv_____AWCZhp-GvCGYAfjWggKyAQ15ZW5pc2Fya2kubmV0yAEB2gEVaHR0cDovL3llbmlzYXJraS5uZXQvqAMB%26num%3D2%26adurl%3Dhttp%3A%2F%2Fwww.endtime.com%2Fportalredir.asp%253Fid%253D18%26client%3Dca-dp-sedo-05_xml&l=YXJyYXkgKAogIDAgPT4gJzAuMDIJNQk1MgkxCTAJMAkxMAkyCTAJNzUyNDE2MmNhMzZkYjZjNzU5N2YzNWIzZGExYjBjOTYJd3d3LmVuZHRpbWUuY29tCTIyMzM1NjgyCWMJNjM5NTQ4CTIJNQlNUDMJMjIJMQkxMgkzNgkwCTAuMDI1NTAwCU4JMAkwCTgzMGQwMTU2NzM5MDk3NTFhZjEzZDkwZThiMWJkMzRlJywKICAxID0+ICc3N2E4ZDYxMWI2YmU5YjZkNTEwNDViYjI3Njg5YTFlYScsCik=

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
<script type="text/javascript">
function t(i){s=document.getElementById(i);hh=(s.style.display=="none")?"block":"none";document.getElementById(i).style.display=hh;}</script><script type="text/javascript"> function google_ad_request_done(google_ads) { if (google_ads.length < 1 ) return; if (google_ads[0].type == 'text') { for(i = 0; i < google_ads.length; ++i) { document.write(" <div class=\"ad ad_"+((i%5)+1)+"\" style=\"clear: none;\">" + "<span class=\"adTitle\"><a target=\"_blank\" href=\"" + google_ads.url + "\">" + google_ads.line1 + "</a></span>" + "<a target=\"_blank\" class=\"googlebody\" href=\"" + google_ads.url + "\">" + google_ads.line2 + " " + google_ads.line3 + "</a><br></div><div class=\"ad_bottom ad_"+((i%5)+1)+"_bottom\">" + "<a target=\"_blank\" href=\"" + google_ads.url + "\">" + "<font size=\"-2\">" + google_ads.visible_url + "</a></font></div><br>"); } } if (google_info.feedback_url) { document.write("<a target=\"_blank\" href=\"" + google_info.feedback_url + "\">Baby Ads by Google</a>"); } else { document.write("Baby Ads By Google"); } } function tb(){ t('n_1'); t('n_2'); m = Get_Cookie('news'); if(m='0') Set_Cookie('news',1, '', '/', '', '' ); else Set_Cookie('news',0, '', '/', '', '' ); } function Set_Cookie( name, value, expires, path, domain, secure ) { var today = new Date(); today.setTime( today.getTime() ); if ( expires ) { expires = expires * 1000 * 60 * 60 * 24; } var expires_date = new Date( today.getTime() + (expires) ); document.cookie = name + "=" +escape( value ) + ( ( expires ) ? ";expires=" + expires_date.toGMTString() : "" ) + ( ( path ) ? ";path=" + path : "" ) + ( ( domain ) ? ";domain=" + domain : "" ) + ( ( secure ) ? ";secure" : "" ); } function Get_Cookie( name ) { var start = document.cookie.indexOf( name + "=" ); var len = start + name.length + 1; if ( ( !start ) && ( name != document.cookie.substring( 0, name.length ) ) ) { return lisanssız; } if ( start == -1 ) return lisanssız; var end = document.cookie.indexOf( ";", len ); if ( end == -1 ) end = document.cookie.length; return unescape( document.cookie.substring( len, end ) ); }</script>

Benim gördüğüm budur.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Adamların hesabı premium 3 kağıtta değilde garip bir durum var, eskiden google.com.tr' yi kayıt eden firmayı bilirsiniz her türlü 3 kağıdı yaptığı halde google uyarı bile vermiyordu sonradan değişti, bununda böyle olduğunu sanıyorum, çünkü günlük 800.000 lerde premium için limit...
Kıyak geçiliyor gibi bir durum var yani...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ne açıdan kıyak? trafiği yetersiz gözüküyorsa kanal olarak düşünün.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
E iyide bu kadarda olmaz ama, google adsense politikalarına aykırı durum mevcut : ) resmen içerikmi değilmi belli değil yani sende üzülürsün bu duruma bende çünkü her ay birileri banlandım diye başlık açıyor...
Bir kural varsa bu herkese vardır ve öylede olmalıdır bence, koskoca digg.com bile bu şekilde değilki...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
aylık 20 milyon sayfa gösterimi gerekiyor. ama bize vermiyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi