İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Harikalar

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar buradaki arkadaşlar kendi alanlarında birer harikalar..çok bilgili ve tecrubeli insanlar özellikle yoktur arkadaşımız sanırım en iyisi içimizden..boyle insanları kaybetmemek lazım ......

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Editör çok kötü kandırılmışssın sen arkadaşım, forumda yeni olduğun belli üzülerek söylüyorumki "yoktur" GoogleBot'un bir klanıdır."iyinetadmin" tarafından kiralandı, aslında o bir yazılım yani vBullettin modülü nicki sen belirleyebiliyorsun, yoktur - vardır farketmiyor yani.Burdaki arkadaşlar tarafından yönetiliyor, forum.iyinet.com/admin/managed.php?who=yoktur&passwd=orgasm sayfasından yoktur'u kontrol etmen mümkün. Yalnız bir güvenlik katmanı daha var onuda geçmen gerekiyor.
:)
Hepimiz yoktur'a bayılıyoruz.

Bu arada aramıza hoşgeldin.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayret ya

Şasırdım valla...
ben bu işten bir şey anlamadım ama yinede buradaki arkadaşlar bilgileriyle harikalar yaratıyorlar..

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xmlsr' Alıntı:
Editör çok kötü kandırılmışssın sen arkadaşım, forumda yeni olduğun belli üzülerek söylüyorumki "yoktur" GoogleBot'un bir klanıdır."iyinetadmin" tarafından kiralandı, aslında o bir yazılım yani vBullettin modülü nicki sen belirleyebiliyorsun, yoktur - vardır farketmiyor yani.Burdaki arkadaşlar tarafından yönetiliyor, forum.iyinet.com/admin/managed.php?who=yoktur&passwd=orgasm sayfasından yoktur'u kontrol etmen mümkün. Yalnız bir güvenlik katmanı daha var onuda geçmen gerekiyor.
:)
Hepimiz yoktur'a bayılıyoruz.

Bu arada aramıza hoşgeldin.

ehehe :) güzel açıklamışsın yoktur u :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5