İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

harrykewell

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harrykewell.biz galatasarayın liverpooldan transferi bosta isteyen reglesin

Linko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hehe:D çok hızlısın adam forma bile giymedi :)

X

Xman

Misafir
Gelse bile bana göre itici bi tip leedsle yaptığımız maçlardan gıcığım kendisine :D

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sanadece tavsiye ettim ayrıca geldi arkadaslar

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Galatasaray'ın renklerine bağladığını duyurduğu Avustralyalı yıldız Kewell'ın menajeri transferin henüz bitmediğini duyurdu.
Liverpool'un orta saha oyuncusu Harry Kewell'in menajeri Bernie Mandic, Galatasaray ile henüz anlaşmadıklarını bildirdi.

Mandic, Liverpool'un resmi internet sitesinde yayınlanan açıklamasında, sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde Kewell ile 3 yıllığına anlaşmaya varıldığına dair bir haber olduğunu, ancak bunun gerçeği yansıtmadığını kaydetti.

Mandic, Kewell için 2 seçenekleri bulunduğunu, ancak futbolcunun henüz bir karara varmadığını belirterek, ''Karar verilene kadar herhangi bir açıklama yapmayacağız. Muhtemelen yarın öğlene kadar karar verilmiş olacak'' dedi

Kaynak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5