İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hasan nickli üyeden şahşıma ettiği küfürden dolayı şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dilarabilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ;
Olay BU KONUDA başlıyor.Konuda olay hemen hemen anlaşılıyor.Fakat bu arkadaş konuda yazdığı mesajdaki üslubundan da belli olduğu gibi iyinet'e yakışmayan üyelerimizden.Kime nasıl davranacağını bilmeyen bir üye hadi hepsini geçtim esnaflığın e sini üstünde taşıyamayan bir üye.Bildiğim kadarıyla iyinet in kuralları gereği ys belgesi olmayan üyeler ve resellerden satış yapan üyeler (satış yapması için ys belgesine ve en az bir vds ye sahip olması gerekiyor bildiğim kadarıyla) forumda satış yapamıyorlar.Ben bunu belirttim arkadaşa ve karşılığında aldığım pm buyrun siz karar verin :)
f7hyj.png

İyinet moderatörlerinin konu ile ilgilenmesini ve üyenin şahşıma etmiş olduğu k*fürden dolayı forumdan uzaklaştırmasını istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5