Hasta kardeşime yardım ederek umut olmanızı istiyoruz.

canergok65

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
19 Nisan 2019
Mesajlar
1
Reaction score
1
Konum
van
Yakın zaman da tedavi altına alınacak kardeşim için bütün izinler alınmıştır r10 halkından yardımlarınızı bekliyoruz şimdiden yardım eden etmeyen herkesten Allah herkesten razı olsun en önemlisi sağlık versin.


yeniakit.com.tr/haber/kucuk-vaner-icin-yardim-kampanyasi-baslatildi-709950.html

haberturk.com/van-haberleri/68367427-kucuk-vaner-icin-yardim-kampanyasi-baslatildi

daha önce valilik izni olmadığı için yardım toplamamız mümkün değildi, fakat şuan valilik tarafından izin alındı yakın zaman da sağlığına kavuşması dileği ile...
Bir çok haber sitelerine attık haberin detayları;


kucuk-vaner-icin-yardim-kampanyasi-baslatildi-1555408874.jpgMilyonda bir görülen hastalık nedeniyle hem kalp hem de akciğer nakli olması gereken Vaner Gök için Türkiye genelinde yardım kampanyası başlatıldı.
Doğuştan Trunkus Arteriyozus (kalpten tek bir büyük damarın çıkması) sonucu ilaçlara bağımlı olarak yaşamını sürdüren 13 yaşındaki Vaner Gök’ün dramı yürek burkuyor. Vaner’in hayatta kalması için hem kalp hem de akciğer nakli olması gerekiyor. Milyonda bir görülen rahatsızlığı nedeniyle nakil için Ankara’ya sevk edilen Vaner, maddi imkansızlıklar nedeniyle tedavi olamıyor. Edremit ilçesine bağlı Esenkent Mahallesi’nde (Kiracılar TOKİ) yaşayan İlyas ve Nahide Gök, çocukları Vaner Gök için destek bekliyor.
Küçük oğlu için yardım bekleyen baba İlyas Gök, Türkiye geneli yardım kampanyası için Van Valiliğinden izin aldıklarını belirtti. Vaner’in sağlığına kavuşacağı günü özlemle beklediklerini ifade eden Gök, “Türkiye genelinde yardım kampanyası başlattık. Yardımseverlerden destek bekliyoruz” dedi.
Vaner’in tedavisi için maddi durumlarının yetersiz olduğunu dile getiren anne Nahide Gök ise “Nakil için bizi Ankara’ya sevk ediyorlar ancak maddi durumumuz iyi değil. Allah rızası için bize yardımcı olun. Nakil olursa Vaner’im sağlığına kavuşacak. O da her çocuk gibi koşmak, oynamak istiyor, ama hastalığı buna izin vermiyor” diye konuştu.
Gözyaşları içinde çaresizce bekleyen Vaner de kalp ağrısının her geçen gün arttığını söyledi. Vaner, kalp çarpıntısından dolayı sabaha kadar uyuyamadığını kaydetti.
Vaner’in iyileşmesi için başlatılan yardım kampanyasının hesap numarası şöyle:
“Ziraat Bankası Beşyol Şubesi TR 790001002162588594185005 IBAN numarasına TL İlyas GÖKolarak para yatırılabilir. İletişim: 0544 366 50 69”

R10 Konu: r10.net/off-topic/2027025-hasta-kardesime-yardim-ederek-umut-olmanizi-istiyoruz.html
Ekşi Sözlük: eksisozluk.com/sozluk-olarak-hasta-kardesimize-umut-olalim--6009011
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst