İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HatasizCool rumuzu domain dolandırıcılığı yapıyor

worker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alıcı: HatasizCool

02 Temmuz 2011, 18:24

Standart slm
hocam kusura bakmayın sizin ödeme yapacağınız yok, itrader kullanmam gerekecek sanırım, bu kadar da zaman geçmez bu kadar az bi para için

--------------------------------------------------------------------------------------

02 Temmuz 2011, 22:10

Alıntı:
HatasizCool´isimli üyeden Alıntı
yok hocam
msnye gıremıyorum ayrıca ben ödeme yapacaktım fakat paypal msn adresınızı vermeyı unutmuşunuz.

[email protected]

paypal adresim

--------------------------------------------------------------------------------------

03 Temmuz 2011, 22:35

Standart Cevap: slm

hocam sizin bu parayı göndermeye niyetiniz yok

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kendisinden bi açıklama bekleyelim

HatasizCool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Evet arkadaşa bir miktar borcum var yarısını odemıstım buna dolandırıcılık demeyelım ben sıze belirttim zaten msn adresıme gıremıyorum hata kodu diye bişey yansıtıyor hocam, ben size paranızı oducektım sıze gereklı cevabıda verdım böyle bi konu acmayı neden gerek duydunuz bılmıyorum ama ben sıze paranızı oducem 8tl için kacmam zaten rahat olabilirsiniz.

worker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain tarafınıza 29.06.2011 de verildi,paranın yarısını yari 8 TL yi göndermek bu kadar zor oluyormuş demekki, 9 GÜN GEÇTİ
msn kişiye özel hata kodu vermez.
Yazdıkllarınızdan anlaşılıyorki BORCUM BORÇ , NE İNKAR EDERİM NEDE VERİRİM :)
Forum yöneticisi arkadaşlarda normal karşıladılar demekki konuyu.

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Domain tarafınıza 29.06.2011 de verildi,paranın yarısını yari 8 TL yi göndermek bu kadar zor oluyormuş demekki, 9 GÜN GEÇTİ
msn kişiye özel hata kodu vermez.
Yazdıkllarınızdan anlaşılıyorki BORCUM BORÇ , NE İNKAR EDERİM NEDE VERİRİM :)
Forum yöneticisi arkadaşlarda normal karşıladılar demekki konuyu.

Domain kişiye açık arttırmayla geçti ise sen, adam parayı vericem yakında sen at domaini dediye ve sende attıysan adam haklı. Fakat 10 lira gibi bi meblayı 9 gün bekletmek olmaz. Belki durumu bozuk olabilir ama.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5