İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hatırlanan Şifrelerim Yedeği?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar malum firefoxdaki şifremi hatırla butonuna çok fazla basmaya başladım ve bir çok sitedeki şifremi unutmuş durumdayım.. ancak sorun şurada eğer bilgisayara format atmam gerekirse ne yapıcam? bunun yedeğini alma şansımız varmı?

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
format atmasan bile arada firefox resetleniyor. kıl oluyorum :( ... bence yavaş yavaş hatırlamaya çalış...

iyinet şifremi 3 gün aramıştım birkere :)

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
printscreen de koy kenara fotoyu :)
firefox resetlenmeden yapsan iyi olur

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bunu soracaktım.bu firefox u bu şekilde herşeyi hazır copy paste alamıyormuyus .

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firefoxun tam yedeğini documents and settings te mozilla klasörünü alarak yapabilirsin.

C:\Documents and Settings\kullanıcı\Local Settings\Application Data\Mozilla

Ayrıca şifreleri görmek için Araçlarda Securityde Show passwords var oradan görebilirsiniz.

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
troy bu sekıldekı aynen alıyormu eksık bir durum olmadan parolalar dahil?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
firefoxun tam yedeğini documents and settings te mozilla klasörünü alarak yapabilirsin.

C:\Documents and Settings\kullanıcı\Local Settings\Application Data\Mozilla

Ayrıca şifreleri görmek için Araçlarda Securityde Show passwords var oradan görebilirsiniz.

hay eline sağlık valla ne zamandır bu klasoru arıyodum saolasın troy

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar programla mı yoksa klasorden mi fulll yedek alabiliyoruz? en kısası başka pc ye flash diskden aynen copy paste hangısı olacaktır? başka pc ye yada başka kullanıcı oluşturuldugunda hangısını kullanmalıyız

düzeltme : Sanırım programla almak saglammış.

Teşekkürkler cuma kardeşim

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Program Firefoxun desteklediği bir program olduğu için en güzeli Mozbackup

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çoğu şifreyi zaten hatırlamıyorum hep güzel bir gmail adresim var hergün bir yerlerden şifre istiyorum

mesela abc.com sitesinden önce şifre unuttum dedim oda bana şifre gönderdi.

asld2da223 diye bir şifre bunu copy yapıp firefox giriyorum sonra değiştirymiyorum şifreyi her lazım oldugunda

gmaile abc.com şifre yazarak ulaşabiliyorum aklımda tutmaktan kolay oluyor

yada zaten butun sitlerden genellikle şifre unuttum ile şifre alıyorum tutmaya gerek yok..

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya şifre unuttum diyip aldıgın mail adresinin şifresinide unutursan :D

oo oda akıl meselesi bak gmailde söyle bir imkanlarını kullanıyorum..

gmail ana nokta mail toplayıcım..

Benim 8 tane sitem var hepsininde

[email protected]
[email protected]
[email protected]

bu sitelerime gelen maillerin hepsinin 1 yedeğini otomatik gmailime göndermeyi ayarladım..

Butun mailler gmaile geldiği için bütün mailleri kontrol etmiyorum sadece gmail kontrol ediyorum.

gmail ayarladım ki sana mail atacam mesela [email protected] dan atmam lazım bunun için gene gmail kullanıyorum gmailde ayarladığın mail adresinden gönderme var yani sen sadece [email protected] burdan mail gelmiş görürsün..

3.cü nokta ana gmailime toplanan bütün maillerinde birtane copyasını başka bir gmail adresime gönderiyorum.Orada yedek tutmuş oluyorum..

Böylece benim gmailim çalınsa dahi maillerimin olduğu bir yedek mail depom var..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5