İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hattım açılmadı.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Merhabalar dün saat 15:00'den önce turkcell hat aldım hat değişikliği yaptım.
Bana saat 8:00'a kadar aktifleşceğini söylediler.

Aradan tam 27 saat 46 dakika 27 saniye geçmiş bulunmaktadır.:D

Ne zaman açılır bu hat nedir bu böyle bilgi verebilecek varmı ?

Ekleme: Not:Uygun kategöri bulamadım buraya açtım.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Değişiyor, 48 saat içinde açılmazsa aldığın yere git. Heralde Turkcell yetkili bayiinde almamışsın...

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Değişiyor, 48 saat içinde açılmazsa aldığın yere git. Heralde Turkcell yetkili bayiinde almamışsın...

Evet turkcell bayi tim 'den aldım fakat buraya acayip halde uzak arabayla gitmiştim tekrar gidemem 24 saat daha beklyeceğim olmassa turkcell müşteri hizmetlerini arayacağım oda olmazsa harbi iki elim kanda olsa bile gidip o bayiyi basıcam:D

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Aldığın bayiyi Turkcell içi 532 arayarak müşteri hizmetlerine şikayet edebilirsin.
Büyük ihtimal aktivasyon işlemlerini yapmamışlar.Yada sorunda olabilir önce bayiye uğra.

Anladığım kadarıyla yeni hat aldın.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Aldığın bayiyi Turkcell içi 532 arayarak müşteri hizmetlerine şikayet edebilirsin.
Büyük ihtimal aktivasyon işlemlerini yapmamışlar.Yada sorunda olabilir önce bayiye uğra.

Anladığım kadarıyla yeni hat aldın.

Evet aynen öyle.
Bak hiç biyer aranmıyor şöyle diyor: Sadece acil aramalar

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
O hattan arayamazsın zaten ,başka bir hattan arayacaksın.
Eğer hattın Turkcell değil ise 444 0 532 nolu hattan ulaşabilirsin.
TDM ve VDM'de görevde bulunmuş biri olarak söylüyorum ;aktivasyon işlemi 2 dakika sürer. :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
O hattan arayamazsın zaten ,başka bir hattan arayacaksın.
Eğer hattın Turkcell değil ise 444 0 532 nolu hattan ulaşabilirsin.
TDM ve VDM'de görevde bulunmuş biri olarak söylüyorum ;aktivasyon işlemi 2 dakika sürer.

15:00'dan da önce aldım düz olsun diye 15 yaştım 8'e kadar acılır dediler şuanda 28 saat 30 dakika geçti.
Birazdaha beklyeceğim 1-2 saat sonra yazıcam bak ama şu var.

Sim kartını aldıktan 40 dakika sonra telefona taktım acık kaldı saat akşam 7'ye 8 'e kadar sonra sabaha kadar kapalı tuttum şimdide hep 20 dakikada bir kapatıp acıyorum 8090 yazıyorum.

Ekleme:
konu uygun kategoriye taşındı..

Teşşekur ediyorum.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
İlk önce 25 saat bekle.Olmazsa eline bir satır alıp dükkana git.Dükkanın orda açılırsa adama adaklık kesmeye giderken uğradık dersin.Açılmazsa , [MESAJ İÇERİĞİNİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN MSN YE GELİN].Benim önerim.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
15:00'dan da önce aldım düz olsun diye 15 yaştım 8'e kadar acılır dediler şuanda 28 saat 30 dakika geçti.
Birazdaha beklyeceğim 1-2 saat sonra yazıcam bak ama şu var.

Sim kartını aldıktan 40 dakika sonra telefona taktım acık kaldı saat akşam 7'ye 8 'e kadar sonra sabaha kadar kapalı tuttum şimdide hep 20 dakikada bir kapatıp acıyorum 8090 yazıyorum.
5:00'dan da önce aldım düz olsun diye 15 yaştım 8'e kadar acılır dediler şuanda 28 saat 30 dakika geçti.
Sürekli kapatıp açmana gerek yok ,o işlem bir nevi ping işlemidir. :) Aktivasyon yapılmadığı sürece açılmaz.Kendi kimliğini verdiysen sorun çıkarıyor sistem, giriş yapmıyor.Bayiye gidip 18 yaşından büyük birinin kimliğini ver.Eğer sorun kimlikse..

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
İlk önce 25 saat bekle.Olmazsa eline bir satır alıp dükkana git.Dükkanın orda açılırsa adama adaklık kesmeye giderken uğradık dersin.Açılmazsa , [MESAJ İÇERİĞİNİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN MSN YE GELİN].Benim önerim.

28:30 'u da geçti. :D Bekliyoruz..
Gidemem malesef oraya ama yarında acılmassa gidicem ne olursa olsun.
Msn'ye geldim :D Duymak istemiyorum tamam.:D

Ekleme:
Sürekli kapatıp açmana gerek yok ,o işlem bir nevi ping işlemidir. :) Aktivasyon yapılmadığı sürece açılmaz.Kendi kimliğini verdiysen sorun çıkarıyor sistem, giriş yapmıyor.Bayiye gidip 18 yaşından büyük birinin kimliğini ver.Eğer sorun kimlikse..

Yok kendi üstüme yapmadım biliyorum onları akrabamın üstüne yaptım o aldı yanındaydım bana verdi adam bana dediki 8'e kadar açılacak 8'de hattı takarsın telefonuna 8090'ı ararsın tamam dedim çıktım.

bu kadar ne bişey verdi ne başka bişey 8090'ı ara dedi.

Ekleme: Ve 29 saat oldu ah turkcell yaktın beni öbür hattımıda kırıp attım hiç bir şey yapamıyorum!

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
28:30 'u da geçti. :D Bekliyoruz..
Gidemem malesef oraya ama yarında acılmassa gidicem ne olursa olsun.
Msn'ye geldim :D Duymak istemiyorum tamam.:D

Ekleme:

Yok kendi üstüme yapmadım biliyorum onları akrabamın üstüne yaptım o aldı yanındaydım bana verdi adam bana dediki 8'e kadar açılacak 8'de hattı takarsın telefonuna 8090'ı ararsın tamam dedim çıktım.

bu kadar ne bişey verdi ne başka bişey 8090'ı ara dedi.

Ekleme: Ve 29 saat oldu ah turkcell yaktın beni öbür hattımıda kırıp attım hiç bir şey yapamıyorum!

En yakın zamanda bayiye git ve onları şikayetsiz bırakma :D
Bas şikayeti sürünsünler :D

Eğer Tim , anabayi türündense çalışanlar ceza alabilir, ama küçük bayiler ise sadece uyarı alır. :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Nasıl diyeyim kurumsaldı bayağı kişi vardı herkesin önlerinde bilgisyarlar koltuklar ve insanlar vardı. Birşeyler konuşuyorlardı bayağı büyük yer ve kurumsal. Maf ettim yarın sabah onları.:) 1-2 saat sonra müsait olduğum zaman genel merkezi arıyacağım bildireceğim.
Yarında bayilerine gideceğim!

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müşteri hizmetlerini ara 5 dk içinde açıyorlar benimkile oyle olmuştur açtilar hemen.

URFALI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimlik bilgilerini istiyor annenın kızlık soyadi,babanin adi,annen adi,dogum tarihın,doğum yerin gibi bilgileri istiyorlar

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Genel merkezi aradım. Diyorki hattınızdaki numara şuan sistemde göstermiyor o yuzden alcağınız yere gidin nasıl gideceğim çok uzak ya. :)
Gitti 40 TL boşuna.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hat aldım hat değişikliği yaptım demek numara taşıdım demek olmuyor eğer oyleyse ne 40 tl si ücretsiz olarak geçiş yapabiliyorsun yeni hat aldıysan neden
turkcell hat aldım hat değişikliği yaptım.
dedin ?

Önceki hattımdan memnun kalmadım yeni hat aldım mı oluyor öncedende turkcelldin.

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Çok merak ettim günde kaç kişi sizi arıyor, Yada siz kaç kişiyi arıyorsunuz? :) Açılır aceleniz ne :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Çok merak ettim günde kaç kişi sizi arıyor, Yada siz kaç kişiyi arıyorsunuz? Açılır aceleniz ne

Öncelikle aciliyetle alakası yok sanırım. Telefon her vakit lazım olan birşeydir. Telefon kullanan kişiler acil olduğu için değil lazım oldugunda kullanmak için kullanıyordur diye düşünüyorum. arkadaşın işi gücü vardır.
Ha ki..
Hiç bir işi olmasa bile hakkını arıyor diye düşünüyorum merak etmekte bunun bir parçası

Bkz: by Muhalefet

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Günde bayağı kişiyle konuşuyorum veya arıyorum. Bu sorun değil mobil internet bana en lazım olan şey öbür hattımı kırdım attım.
Yeni aldığım hat ise hala acılmadı ve turkcell ana merkezde açık görünmüyor. Birazcık cıldırdım ne telefon kullanabiliyorum ne birşey biyerdede açık görünmüyor. Benim kızdığım konu ise neden hat acılmadı çoğu bayi faxlamayı unutuyormuş. Oraya gidip hattımı aldıktan sonra oranın kartını alıp turkcell ana merkeze şikayet edeceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5