Havalandırma Sistemleri Kampanyası

Shop Uzmanı

0
İyinet Üyesi
Katılım
9 Mart 2016
Mesajlar
28
Reaction score
0
İyinet üyelerine havalandırma sistemleri uygulamaları %10 indirim fırsatı

Mekanik havalandırma sistemleri sağlıklı ferah ve konforlu bir ortam oluşturulması için ofislerden endüstriyel mutfaklara, imalathanelerden hastanelere, villalardan plazalara kadar her alanda geniş kullanım alanına sahiptir.

Ne işe Yarar ?

Havalandırma sistemleri ofis, çağrı merkezi ve hastane gibi ortamlarda karbondioksitin ve yükselen ısıyla birlikte havadaki ortam tozunun tahliye edilerek içeriye temiz hava alınmasını sağlar ve ferah bir ortam oluşturur.

Fabrika ve atölye gibi imalathanelerde üretim sırasında oluşan partiküllerin, havaya karışan kimyasallar ve zehirli gazların tahliyesini sağlar ve içeriye temiz hava ileterek personelin sağlığını korumakta uygun bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

Endüstriyel mutfaklarda yemeğin pişirilmesi sırasında meydana gelen buhar ve yüksek ısının tahliye edilmesi personelin sağlığını etkilediği gibi ortam rutubet dolayısıyla küf ve bakteri oluşumuna da neden olmakta bu durum üretilen gıdalara da yansımaktadır. Mutfak havalandırma sistemleri ısıyı ve nemi tahliye eder, içeriye filtrelenmiş temiz hava girmesini sağlayarak ferah ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturur. Sektörünüz ile ilgili detaylara ulaşmak için web sitemizi inceleyebilirsiniz. http://www.havalandirma.tv/havalandirma-sistemleri/

Bu fırsatlardan yararlanmak için bizimle irtibata geçebilir, ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

Firma: Arist Klima ve Havalandırma Teknolojileri
Tel : 0212 255 77 07
Hizmet Bölgemiz: İstanbul il geneli
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst