İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Havalar nasıl olursa olsun; İndirin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

RSS

Misafir
20100411084506_hava.jpg
Hava durumunu gerçek zamanlı takip edin

Yaşadığınız şehirde veya gideceğiniz yerde havanın nasıl olduğunu bu ücretsiz uygulamayla öğrenin...


Eğer hava durumu hakkında pencereden gördüğünüzden daha fazlasını istiyorsanız, ya televizyonlardaki hava durumlarını çok yakından takip etmeniz gerekiyor ya da size gerçek zamanlı bilgi veren bir servis kullanmanız lazım.

İşte bulunduğunuz yerde veya gitmek üzere olduğunuz farklı bir şehirdeki hava durumunu gösteren ve size meteorolojik bazı rakamlardan fazlasını gösterebilen ücretsiz bir program: YoWindows.

Programı kurduktan sonra ilk yapmanız gereken yaşadığınız şehri seçmek. Bundan sonra karşınıza bir manzara eşliğinde hava durumu bilgileri gelecek.


İşte indirme bağlantısı

Sol üstte bugün ve önümüzdeki 3 gün boyunca sıcaklık tahminleri bulunuyor. Sağ üst köşede ise Şu andaki hava durumu, rüzgarın hızı, basınç, nem oranı ve hissedilen sıcaklık bilgilerini bulabilirsiniz.

Ekranın üst bölümünde şu andaki saati göreceksiniz. Saatin üzerindeki yeşil simgeyi sağa doğru oynatarak gün içerisinde beklenen hava durumu değişikliklerini de görebilirsiniz. Programın en güzel yanı ise sadece bazı rakamlar göstermek yerine, bir manzara eşliğinde şu andaki hava durumunun bir simülasyonunu gösteriyor olması.

Download: YoWindow
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi
Üst