İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

havhav.net SATILIK !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsteyene sadece domain, isteyene hali hazırdaki site ile birlikte satılacaktır. Site daha yeni yapılmıştır ve google da indexlenmeye başlamıştır. Pr değeri henüz verilmemiştir.

Adsense geliri oldukça iyidir.

Tekliflerinizi buradan ya da sertan (at) sempativet.net adresinden yapabilirsiniz.

N

nomak78

Misafir
aklında bir fiyat varsa ben alıcıyım. piyasayı bilmediğim için söyleyeceğim fiyat fazla yüksek veya düşük kaçabilir.

yakamoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sempativet' Alıntı:

Adsense geliri oldukça iyidir.

Ben sitede adsense reklamlarını göremedim!
Birde aklında bi fiyat varsa alabilirmiyim sadece domain icin.

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakamoz' Alıntı:
Ben sitede adsense reklamlarını göremedim!
Birde aklında bi fiyat varsa alabilirmiyim sadece domain icin.

neden göremediniz ? Site zaten adsense üzerine kurulu...

Tüm iç sayfalar dahil, her sayfada 2-3 tane adsense var.

Aklımızdaki fiyatı açıklamıyoruz. Ciddi alıcıysanız bir teklif yapmanız gerekiyor...

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo.com dada satışa çıkarılmıştır bu domain. Ancak türkten türke gitmesi ilk tercihimiz. Bu nedenle buraya da yazdık. Sedo.com da çok yüksek bir fiyat verdik. Ama burada makul bir fiyata satacağız.

Bir nevi açık arttırma usülü yapılabilir satış. tekliflerinizi bekliyoruz.

P

postmodern

Misafir
Gittigidiyordada satıştaydı. Öyle bir fiyat istemişlerdiki orda akradaşıma url paste edince adam gülme krizi geçirdi :) alexa rate, pr falanda yazdım tabe adamın gülmesine katkı... :)

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
havhav.net, yabancı bir yazılım şirketine 2,250 $ 'a satılmıştır. İlginize teşekkür ederiz...

B

Bohemlife

Misafir
2.250 mi?
inan 25 kuruş verilmez..
ya gerek yok böyle şovlara. buradakiler konusunda " dolu " insanlar. Kreş değil burası yani.

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bohemlife' Alıntı:
2.250 mi?
inan 25 kuruş verilmez..
ya gerek yok böyle şovlara. buradakiler konusunda " dolu " insanlar. Kreş değil burası yani.

Ne demek istiyorsun sen ???

Sen değerinden anlamıyorsan, başkaları da anlamayacak diye bir şey yok. Adamın yazılım şirketi var, bastırdı parayı aldı. Escrow.com a bilgileri girememiştim, o yüzden gecikti transfer. (http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=17819) Transfer edilince, maili de gözünüzün önüne koyarım merak etmeyin.

Kimseyi bilip bilmeden yalancılıkla suçlamayın. !

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google da köpek diye arayıp bulduğun linklerin içeriğini alıp sayfaya koy sonra yabancı bir yazılım şirketine 2.250$ a sat. O enayi şirketin adını ver de ben de kedi diye aratıp miyavmiyav.com, horoz diye aratıp uuruuuuuuruuuu.com, tavuk diye aratıp gidakgidak.com açayım onları da alsın 2.250 şer dolara :D

B

Bohemlife

Misafir
ya bırak allah aşkına. osuruktan teyyare konuşuyor işte.
millet eşşek bir sen akıllı. aferin sana.

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bohemlife' Alıntı:
ya bırak allah aşkına. osuruktan teyyare konuşuyor işte.
millet eşşek bir sen akıllı. aferin sana.

:mad:

sadece şunu söyleyeceğim... bravo, hepinizi alkışlıyorum... Ben size bir kötülük mü ettim ? Bir düşmanlığınız mı var bana ? Ya da başarılı bir iş yaptım, ya da şansım yaver gitti diye kızıyor musunuz bana ???

İnanmayabilirsiniz, ama bunun da bir seviyesi, bir adabı olması gerekmez mi ?

G

geyik.net

Misafir
hayırlı olsun. daha çoğa satip ülkemize daha çok döviz sokabilseydin keşke... ama sağlık olsun 1 dahaki sefere ;)

sempativet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geyik.net' Alıntı:
hayırlı olsun. daha çoğa satip ülkemize daha çok döviz sokabilseydin keşke... ama sağlık olsun 1 dahaki sefere ;)

Allah razı olsun. Verenden vermeyenden, diyenden demeyenden...

Umarım bir gün, birbirimize saldırmaktan vazgeçip, tüm domainlerimizi böyle fiyatlara yabancılara satar, ülkemize kazandırırız..

Bu arada belirtmek isterim. Adam bu domaini köpek sesi olduğu için almadı. Yazılım şirketi varmış, bir kısaltmaymış "hav". Bu nedenle aldı. Sanıyorum yazdığı programa, kazanacağı paraya güveniyor ve bu kadar ödemeyi gözden çıkarıyor.

Escrow.com dan gerçekleştiriyoruz satış işlemini.

Herkes için hayırlısı. Hayırlı iftarlar, herkese afiyet olsun, Allah kabul etsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5