İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hayata Ters Bakan Sözlük (ortaklık)

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Site Adresi: http://www.kulzos.com

Kulzos.com - Hayata Ters Bakan Sözlük projeme ortak arıyorum. Şu an için yalnızca domain aldım ve bir takım fikirlerim var. Sözlük scripti olarak elimde çalışan bir script bulunmakta kusursuz. Fakat tasarım yapılması gerekiyor. Siyah ve beyaz renklerinin kullanıldığı sitede şu an bulunan grafiğe uygun bir tema. Tema yapan ve host sponsoru sağlayacak arkadaşlarla ortak olmayı düşünüorum bu işi tek başıma yapabilceğimi sanmıyorum. Ve sözlüğe diğer sözlüklerden farklı bir takım şeyler eklemek istiorum zamanla. Ve lütfen takım çalışmasına uyumlu kişiler ortaklık teklifimi değerlendirsinler. Bu projeyi 2 yada 3 kişi ile başlatmak istiyorum. Ve güvenilir kişilerin desteğine ihtiyacım var. Umarım ki bu siteyle ilgilenmek isteyen arkadaşlar vardır.

Şimdiden herkese teşekkürler...

Ortaklık Şekli:
Tema Yapan Arkadaş ve Ben şeklinde olacak...

Lütfen yazılımdan anlayan arkadaşlar katılımcı sözlük scripti hakkında bilgisi olmadan böyle bir istekte bulunmasın.

" Sözlük'ün Yeni Şekli Kulzos "
" Tersten Yazılan Sözlük "
" ʞnlzos "

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Proje hakkında detaylı bilgiyi Özel Mesaj ile gönderirsen Kurumsal olarak hosting sponsorun olabiliriz.

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Katılımcı sözlük sitesi dediğiniz ekşi tarzı sanırım.Hostingi sağlarım elimden geldiğince de yardımcı olurum.

evet ekşi sözlük tarzı...

Ayrıca GNeRaL PM attım...

Ayrıca elimde var olan sözlük scriptine uygun bir tema yapılması gerekiyor. Sözlük scriptinde herhangi bir sorun yok elimden geldiğince düzenledim zaten. Fakat tema konusunda biraz beceriksizim. Tema konusundada yardımcı olabilecek arkadaş varsa eğer iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5