İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HayatBirSinav.CoM Açılışı Şerefine Bol Ödüllü Çekiliş !

numanb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Merhabalar…

Yeni Eğitim Portalı HAYAT BİR SINAV‘ın Açılışına Özel 10 Kişiye Ödüller Kazandıracak Çekilişimizle Sizlerleyiz…

*Çekilişin Başlama ve Bitiş Tarihi

Başlama Tarihi: 20 Ağustos 2012
Bitiş Tarihi: 5 Eylül 2012
Açıklanma Tarihi: / Eylül 2012
Hediyelerin Dağıtımı: 10 Eylül 2012

*Muhteşem Ödüllerimiz
ainol-v8000hdr.jpg

1 Kişiye Ainol 4GB 4.3″ Dokunmatik Ekran+Ses Kayıt+Oyun+Dahili Hoparlör Mp3/Mp4 Çalar

1 Kişiye Size Özel Alanadı ( Domain ) Kaydı
2 Kişiye Hayat Bir Sınav Kupası
3 Kişiye 8 GB Usb Flash Bellek
1 Kişiye İskender PALA‘dan Katre-i Matem Kitabı
1 Kişiye Oktay TİRYAKİOĞLU‘ndan Abdülhamid Kitabı
1 Kişiye İskender PALA’dan Babil’de Ölüm İstanbul’da Aşk Kitabı (cep boy)

*Çekiliş Hakkı Nasıl Kazanılabilir?

1. YGS sayfamıza Yorum Yaparak 1 Çekiliş Hakkı kazanacaksınız.(Yapacağınız Yorumlarda “katılıyorum”,”benide ekleyin” gibi çekiliş ile ilgili kelimeler geçmemeli , ayrıca kısa ve mantıksız yorumlar olmamalı.)
  2. LYS sayfamıza Yorum Yaparak 1 Çekiliş Hakkı kazanacaksınız.(Yapacağınız Yorumlarda “katılıyorum”,”benide ekleyin” gibi çekiliş ile ilgili kelimeler geçmemeli , ayrıca kısa ve mantıksız yorumlar olmamalı.)
  3. Aşağıda Vereceğimiz Metni Facebook, Twitter, Google+ veya FriendFeed Profillerinde Paylaşarak 1′er Çekiliş Hakkı Kazanacaksınız.
    -- En az 100 kişi beğenili bir Facebook Hayran Sayfanız’da Metni Paylaşarak ekstra 2 Çekiliş Hakkı kazanacaksınız. (Her sosyal medya sitesi hesabından 1 adet çekiliş hakkı vardır, fakat çekilişe özel yeni açılacak profiller geçersiz sayılacaktır.)
  4. İçinde “2013 Ygs“ve “2013 Lyssayfalarımıza link veren özgün bir makaleyi Web sitenizde/Blogunuzda Yayınlayarak 5 Çekiliş Hakkı Kazanacaksınız. ( Çekilişe özel yeni açılacak site ve bloglar geçersiz sayılacaktır.)
  5. İnsparkus Sistemine Ücretsiz Üye Olarak 1 Çekiliş Hakkı Kazanacaksınız. (Hemen üye ol. )

*Çekiliş’e Nasıl Katılacağım?

Öncelikle çekilişin katılım şartı olan Hayat Bir Sınav Facebook Sayfasını beğemelisiniz. Sonrasında yukarıda belirttiğimiz çekiliş haklarından istediklerinizi ya da hepsini yaparak aşağıda verdiğimiz taslağa uygun olarak http://hayatbirsinav.com/cekilis.html sayfamıza yorum yapmalısınız.
ÖRNEK KATILIM ŞABLONU

Facebook Sayfanızı Beğendim.
YGS sayfasına yorum yaptım, ismim:
LYS sayfasına yorum yaptım, ismim:
Facebook‘ta metni paylaştım, linki:
Twitter‘da metni paylaştım, linki:
Google Plus’ta metni paylaştım, linki:
FriendFeed‘de metni paylaştım, linki:
Web sitemde/Blogumda metni paylaştım, linki:
İnsparkus Sistemine üye oldum, ismim:
*Maddelerden istediklerinizi uygulayınız ve uyguladıklarınızı kopyalıp yorum olarak http://hayatbirsinav.com/cekilis.html sayfamıza yazınız.

*Sosyal Medyada Paylaşılacak Metin

Türkiye’nin Yeni Eğitim Portalı HayatBirSinav.Com Açılışına Özel Muhteşem Hediyeler Dağıtıyor. Ayrıntılar İçin: http://bit.ly/PFhMFw

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5